Clara Smith
pirms 11 mēnešiem
Contact Dr Ozigidon if you have been trying to conceive, I never thought I'd be writing this message but after 5 years of infertility and nearly lost my marriage due to not being able to have a child after suffering from PCOS and my TUBES ARE TIED, and severe endometriosis and scanning, I was told that IVF was the only option. This was something we could not afford and had almost given up hope of becoming a parent. A friend of mine recommended Dr Ozigidon to me and persuaded me to contact him, I finally contacted him and he made a spiritual breakthrough to get me pregnant with his powerful spell, within 2 weeks I was pregnant (naturally!!!) and my tube was untied as instructed by this powerful sorcerer. Now! I gave birth to healthy twins in February. I am writing this testimony for those women who are facing the same challenges or even more, depressed with no light at the end of the tunnel. Give Dr Ozigidon a try to help you solve your problem, and hopefully you'll have the same success that I have had. His email address ([email protected]) . Call or Whats-App him +2349054750112. I wish you all happiness in your marriages.

Gatis Rudzītis
pirms 1 gada
Arta Sveces rakstiem jābūt iekļautiem/apkopotiem grāmatā, ko rūpīgi iztirzāt skolās un visādos "jaunavu institūtos", kā agrāk mēdza teikt (es arī pārlasu). Tikai skolotājus, šķiet, vairāk saista viedokļu līderisms - Dziesmusvētku gariņu eirovīzija (teju kaitinošais Markss ar savu - kurš tad audzina audzinātājus?); vai arī (pa priekšu jāierauj!) feisbuks pa priekšu. Šī naudas "metafora" ne pa jokam satrauca "utopijas nāves" teorētiķus. Toties savā hrestomātiskajā mierā paliek (kā bezgalīga parafāze) tāds pietuka krustiņš; citiem vārdiem, Krietnajam Kasparam maigojas virtuozi samunsturēts (ja vajag, pāri publicistikai vai "kultūras projektu" maizei) biroja virtuves aromāts.  Cik vien iespējams bez ironijas, man tas nozīmē nespekulatīvu virkni: Ukrainas antišoviniskais (antikrieviskais) upuris - "Rietumu liekulība" (A.Svece) - fakts, ka LR okupācija Latvijā ne tuvu nav atzīta, toties Jēzus vecumā visnotaļ akadēmiski svaicama "identitāte" pēc "latviski runājošo" ģīmja un līdzības.  

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Manas domas par taisnīgumu ir tādas, ka par spīti visām sasodītajām saldajām runām par demokrātiju tai ir nulle nozīme, kad runa ir par naudu, varu, ietekmi.

Lūk, skatos filmu , kuru uzņēmuši vācieši par Baltijas valstīm. Un - !!!! - vāciešiem kreņķis ir par krieviem. Kā jūtas milzīgās, agresīvās , slepkavnieciskās krievu nācijas cilvēki Baltijas valstīs. Kā jūtas baltieši Krievijas agresijas ēnā, skatoties visas slepkavības Ukrainā un domājot , cik līdzīgi notika ar mūsu dzimtām vēl nesenā pagātnē. Kā jūtas cilvēki, kuru bērni, radi padomju okupācijā tika nomocīti? Kāpēc lai vāciešus tas uztrauktu un objektīva pasaules aina no svara būtu, vai ne? Galvenais, kā krieviem dara pāri, kā tie cieš.

Kāds taisnīgums !! Taisnība ir tikai lielajiem, varenajiem, ietekmīgajiem. Krieviem ir nafta , vāciešiem to vajag un tas ir pāri visam. Pie kājas mazās Baltijas nācijas, viņu pagātne, tagadne, nākotne.

Nu vēl tāda lieta - ka no malas redzams, cik Latvija ir atpalikusi no abām pārējām Baltijas valstīm.

https://www.youtube.com/watch?v=rPQeIp6dUlg
#Lettland #Estland #Litauen #Baltikum #Doku

Die Bewohner des Baltikums blicken mit Sorge auf den Krieg in der Ukraine. Führen die Kämpfe zu einer Spaltung ihrer Gesellschaften? Wie leben Esten, Letten, Litauer und Russen miteinander in der aktuellen Situation? Lutz Pehnert reist von Narva, der nordöstlichsten Stadt Europas an der Grenze zu Russland, über Lettland nach Litauen und kommt mit ganz unterschiedlichen Menschen ins Gespräch.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!