Privātuma un sīkdatņu politika


Šī privātuma politika attiecas uz personīgajiem datiem, ko interneta žurnāls "Satori" var iegūt caur šo mājaslapu. Ja rodas jautājumi vai sūdzības saistībā ar Jūsu personas datu apstrādi, lūdzam sazināties ar mums e-pastā [email protected].

"Satori" neievāc Jūsu personīgos datus bez Jūsu piekrišanas, un iesniegtos datus izmanto tikai tiem paredzētajiem mērķiem. Jūsu personīgie dati netiek un netiks nodoti trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad likums to pieprasa.

Mēs glabājam Jūsu datus tik ilgi, cik tas ir nepieciešams mērķa sasniegšanai, ar kādu šie dati bija ievākti, vai arī kamēr tas ir nepieciešams, lai ļautu jums izmantot un nodrošināt Jums mūsu pakalpojumus, piemēram, uzturētu tiešsaistes lietotāja profilu.

Piekļuve visiem iegūtajiem datiem ir tikai "Satori" darbiniekiem, kas šos datus apstrādā, un interneta vietnes "Satori.lv" uzturētājiem. "Satori" ciena Jūsu tiesības uz privātumu un veic atbilstošos datu uzglabāšanas drošības pasākumus.


Kāda veida dati tiek iegūti un kas ar tiem tiek darīts?


Vārds, uzvārds, e-pasta adrese

Kā šie dati tiek iegūti? Lasītājam piereģistrējot "Satori.lv" lietotāja profilu ar savu e-pastu vai "Facebook", "Twitter", "Google" kontu.

Kāpēc šie dati tiek ievākti? Lai uzturētu "Satori.lv" lietotāja kontu un ļautu lasītājiem izmantot tā sniegtās priekšrocības.

Cik ilgi šie dati tiek glabāti? Līdz lasītājs dzēš savu "Satori.lv" lietotāja profilu.

Kā iespējams dzēst savu "Satori.lv" kontu? Rakstot mums uz e-pasta adresi [email protected] un norādot e-pasta adresi, ar kuru piereģistrēts "Satori.lv" lietotāja profils.


E-pasta adrese

Kā šie dati tiek iegūti? Piesakoties "Satori.lv" jaunumu apkārtrakstam, kas tiek izsūtīts reizi nedēļā.

Kāpēc šie dati tiek ievākti? Lai reizi nedēļā lasītājam izsūtītu "Satori.lv" jaunumu apkārtrakstu.

Cik ilgi šie dati tiek glabāti? Līdz lasītājs atsakās no "Satori.lv" jaunumu saņemšanas.

Kā iespējams atteikties no jaunumu saņemšanas? Noklikšķinot uz saites "Anulēt abonementu" apkārtraksta vēstules beigās.


Vārds, uzvārds, bankas konta numurs

Kā šie dati tiek iegūti? Personai ziedojot interneta žurnālam "Satori.lv".

Kāpēc šie dati tiek ievākti? Dati tiek glabāti ziedotāju datubāzē, lai veidotu ziedotāju uzskaiti, kā arī tiek apstrādāti grāmatvedības nolūkos.

Cik ilgi šie dati tiek glabāti? Tik ilgi, kamēr tie nepieciešami ziedotāju uzskaitei un grāmatvedībai.

Kā iespējams dzēst savus datus no ziedotāju datubāzes? Lūdzu, sazinieties ar mums e-pastā [email protected].


Sīkdatņu politika

"Satori.lv" tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā “cookies“), lai nodrošinātu tās funkcionalitāti, ievāktu apmeklējuma statistikas datus un uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai lapas apmeklētāju personiski identificētu, un dati par lapas apmeklētāja navigāciju ir mūsu kontrolē. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi tam mērķim, kas norādīts šeit. Papildu informāciju par sīkdatnēm un iespējām tās pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt šeit.

 
Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!