rola
pirms 4 dienām
Šis raksts ir trāpījis desmitniekā, jo jau tagad ziņo par vardarbības pieaugumu, kas radies C-19 vīrusa radītās mājās sēdēšanas dēļ.

Skaisle Jatalniece
pirms 4 dienām
Nogriezta auss ir šokējošs notikums. Izdevīga metafora.

Bet cik ātri noklusēta un piemirsta un vispār neizmantota ir medmāsas Daigas Tēraudas lieta?

Kur romāni, kur esejas par viņu?


Tai filmā par bērnu ciešanām - sievietes bijavai nubērnu sitējas vai līdzzinātājas.

Skaisle Jatalniece
pirms 4 dienām
Vai piemēram. Pamēģiniet šo vardarbības pret sievieti problēmu izvērtēt preparējot jaunāko latviešu prozu. Tās taču ir mūsu sievietes, kuras nespēj, neprot,negrib sarunāties. Tās taču ir mūsu sievietes, kuras reliģiskā fanātismā apguļās misionāru pozā zem vīrieša un brēc sit mani, sit un ne par kādu naudu pašas nepiekrīt pozas pamainīšanai.

Nē - daudz par daudz vienpusējs raksts ....
Man patika Spriņģes un A.Rozes filma par bērnu ciešanām varmācībā, bet - ar noteikumu, ka filmai jābūt turpinājumam ar atbildi uz jautājumiem - kāpēc un kodarīt - līdzīgi ar šo rakstu - jā , bet ...
jābūt turpinājumam

Skaisle Jatalniece
pirms 4 dienām
Nē un vēlreiz nē.
Piemēram, atbilstoši jūsu apgalvojumam vajadzētu būt tā, ka ja visi cilvēki būtu sievietes, tad agresija sabiedrībā nebūtu.
Bet tā taču nav. Skolotāju kolektīvos labi ja ir 3 vīrieši uz 10- 15 skolotājām sievietēm, bet tieši skolotāju sieviešu kolektīvi ir viena no visagresīvākajām sabiedriskajām grupām.
Kaut vai ziemā notikušās akcijas par mobingu skolās- tās taču pārsvarā bija meitenes, kuras atzinās savā varmācībā.

Šis ir tāds manu ātro emociju radīts ieraksts, bet ja es būtu pacietīga un apdomīga, pretargumentētu jums daudz " zinātniskāk"
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!