Uldis Jēkabsons
pirms 3 gadiem
Par latviešiem tikai viens teikums, un tas pats "klišejisks". Vēlētos nopietnu rakstu, kā mainījās, un vai, latviešu savstarpējās attiecības, komunikācija ģimenē, publiskā telpā?

dzimmijs13
pirms 3 gadiem
" buča uz vaiga, apkampieni" - tie gan vienmēr šķituši lieki. Īpaši pusaudža gados, kad viesībās tā uzmācās, khm, viegli apaļīgās tantes. "sievietes – par dominējošiem vīriešiem"- vīru dominance sen nav latviešu aktualitāte. Pat bijusi, atceries Oliņieti :) Par darvinistiem - atļaušos atgādināt ka tāds vienkāršots uzskats par evolūcijas virzību varbūt bija divdesmitā gadsimta sākumā (bet iespējams, vien tā dēvēto antidarvinistu aktualizācijā), bet evolūcijas teorijas piekritēji jau sen līdztekus sacensībai, iekļāvuši sadarbības aspektu.
Bet protams, pakāpeniski atgriezīsimies vecajās sliedēs.
"Ilgām pēc valsts"- jā, bet vēl pieļauju, te arī parādās ko asociējam par "savu" - vai tā nacionāla valsts, vai, pārnacionāla struktūra. Jo lūk, kaismīgās nacionālisma gānītājas apsveic ideju par vēl ciešāku integrāciju ES struktūrās - bet uztveres mehānisms šķiet līdzīgs abiem.
Bet par kopdzīvi ar vīrusiem - ideāli. :)
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!