Yolp+ Ujm Lop
pirms 3 mēnešiem
Tā kā šīs sarunas delegāti piedāvā jau tā izkropļotos valodas jēdzienus ietērpt vēl jaunākos kamzoļos, tad neliels ieskats šīs līdz nepazīšanai izkropļotās seno civilizāciju kultūrtelpas (no 1956.gada dēvētas par "Latvijkolp" - tā to izrunāja līdz 1958.gada novembrim, bet rakstos neirastā locījumā "Latvijas", kas diemžēl bija vienīgā šī vārda forma). Šajā kontekstā sakāmvārds "es nesaprotu, ko jūs nesaprotat" iegūst jaunu locījumu "es neatceros, ko jūs neatceraties" - situāciju, kad melot ir vieglāk, jo tāda (vienos melos izrakstīta) ir mūsu kolektīvā atmiņa, kas nav tas pats, kas atmiņa. Protams, speciāli apmācītiem cilvēkiem manīt atmiņu ir tikpat vienkārši, kā diletantiem nokomandēt par izmaiņām jēdzienu nozīmēs. Cik to bieži viņi ir "sastiķējuši pa pieciem" - diezgan plašs cilvēku loks, kas nekur nereklamējas, ir jau noskaidrojuši tur, kur var noskaidrot pilnīgi visu. Tā kā caurlaides uz pievienošanos Kopienai pārvalda Sievišķā Sākotne, tad Kopiena ir izvēlējusies iztikt bez adresēm, pierakstiem un reklāmām.
Tajā brīdī, kad Jums paliek par šauru vai neomulīgi, labāk ir doties citur.
Un tā papildināsim mūsu pierakstu kladītes ar vecu vārdu vecajām nozīmēm. Brīdinām, šur tur būs pieteikti arī sinonīmi, kas tehniski neparādījās šīs aizraujošās sarunas transkripcijā! Rīsles vienumu autorības tiesību piekritība lielajām homosapiens kultūrām {k} un neizveidojušāmies kultūrām {nk} apzīmēta ar saīsinājumiem (ar šādiem atšifrējumiem): (P)-> prūši-reptiolīdi, {k}; (R)->reptiloīdi, {k}; (b)->baski, {nk}; (Ģ)-> ģermāņi, {k}; (Z)-> zviedri, {k}; (L)->lirieši {k}; (Sl)->slāvi, {k}; (Sa)->sarmati, {k}; (K)->karēļi, {k}; (g)->rūķi, {nk}, precizējot, sociālu grupu kopums; (W) ->gaismas valoda, ko saprot Apziņā esošie Multiversa Kopienas dalībnieki.
[miers](R), [mir](Ģ), [rim](R) - būtnes pārvaldīšana caur programmām;
[kilop](Ģ) - pārtraukt/beigt (Dzīvi, programmu, utt.);
[yop](K), [tnviklop](P) - klusē! (esiet uzmanīgi šeit un citur tiek pasniegts pazīstamais pierakts tuvināti korektā izrunā, jo saprātīgam cilvēkam diskusijas par pieraksta lokālajām īpatnībām šķiet neauglīgas valodniecības būtības noskaidrošanai - par to vai oficiālo valodnieku pūles ir vērstas būtības noskaidrošanas virzienā, Jums jāspriež patstāvīgi);
[pizdenlop](Ģ), [jopiklop](P), [jolpiklop](R), [molpkilop](g) - pārtraukt programmu kopumu (...) darbību;
[gnkilop](g), [hnkilop](b), [kolpik](W), [iklopkilop](b) - baidies!;
[jumazyhnlopm](Z), [jukilop](W), [fujmkilop](Ģ) - mācīties;
[nolpnlop](Sa), [rmlop](Z), [yhnsxujmlop](b) - neprast;
[biklophnkilop](R), [kolpimp](Ģ) - kļūda;
[ujmneyhnlop](R), [kilopmnqazlop](K) - tikt vaļā no uzmācības;
[nolpkilop](R), [julopmnkilop](Sa), [giklopmnrfvujmlop](Z) - nedzīvs.
Kā Jūs jau nojaušat, ne viss ir tik vienkārši sociālo grupu kopums mums dažādos laikos nodrukāja grāmatās. Vai sociālo grupu kopums turpina savu vienkāršību izdalīt caur speciālajiem līdzekļiem, kuros mēs nedrīkstam vai nevaram komentēt viņu pozīciju, - to tad Jums jāizlemj patstāvīgi.
Lai Jūs saprastu, cik nozīmīgi ir dalīt cilvēkus mūsējos un jūsējos (ne visi spēj sasiet ši operāciju ar vēstures kabinetos definēto varas tehnoloģiju "skaldi un valdi"), prāts noteikti pieprasīs uzrādīt definīcijas "sākums" un "beigas", jo sociālo grupu kopums tieši šādā veidā iniciē tādas izklaides programmas, bet programmu pārbagātinātais prāts tikai ar šādiem pašiem terminiem spēj izkāpt no faktu apstrādes režīma tādējādi atgriežoties nojēgu perspektīvā. Jā, diemžēl sociālo grupu kopuma dalībniekiem nekad neienāca prātā faktu-kompozīcija, kas atbilst nojēgai "izdzēst programmu/-as". Viņi izmantoja šīm vajadzībām [kilop](Ģ) funkciju, kas tik nepamanīta tika krustiski darbināta kādā šobrīd plaši apspriestā reģionā, kuru līdz 2015.gada 8.septembrim apdzīvoja (L),(K),(S),(5 citu mazāku kultūru kopienas). Darbinātas no neatminamiem laikiem, bet īpaši apspriestas tikai kopš 23.februāra.
Mēs saprotam grūtības, ar kādām saskaras sociālo grupu kopums, inscinējot video materiālus par kādas armijas darbībām tur, kur vairāk nedarbojas šī kopuma orķestrētā speciālā informācijas telpa, jo šīs armijas dalībnieki vienīgajā afišētajā pasākumā, kurā iespējams apskatīt to formas tērpus un demo-tehniku, ierodas parādes uniformās.
Bet šādu apgrūtinājumu mūsu vēstures izkropļošanā sociālo grupu kopumam nav izdevies nobaudīt, kopš mēs esam izvēlējušies apgūt mūsu vēsturi no viņu pašu uzrakstītajām grāmatām, piepildītajām zombēšanas kastēm un fiktīvo kopējā prāta atmiņu hologrammām.
Jā, mūsu prātam visu vajag vienkārši, kā uz šaha vai dambretes dēlīša - baltie un melnie. Tad tā lieta iet uz urrā!
Nu tad - cienītie komentētāji, kur šajā visā stāstā ir baltie (jeb kazaki), kur boļševiki?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!