Clara Smith
pirms 11 mēnešiem
Contact Dr Ozigidon if you have been trying to conceive, I never thought I'd be writing this message but after 5 years of infertility and nearly lost my marriage due to not being able to have a child after suffering from PCOS and my TUBES ARE TIED, and severe endometriosis and scanning, I was told that IVF was the only option. This was something we could not afford and had almost given up hope of becoming a parent. A friend of mine recommended Dr Ozigidon to me and persuaded me to contact him, I finally contacted him and he made a spiritual breakthrough to get me pregnant with his powerful spell, within 2 weeks I was pregnant (naturally!!!) and my tube was untied as instructed by this powerful sorcerer. Now! I gave birth to healthy twins in February. I am writing this testimony for those women who are facing the same challenges or even more, depressed with no light at the end of the tunnel. Give Dr Ozigidon a try to help you solve your problem, and hopefully you'll have the same success that I have had. His email address ([email protected]) . Call or Whats-App him +2349054750112. I wish you all happiness in your marriages.

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Man draugs uzdāvināja. Un lielu binokli. Bet-manā sētā notiek dramatiskas lietas un kaut kādā ziņā es velku paralēles ar putnu un cilvēku pasaulē notiekošo.
Proti,manas sētas putnu pasaulē dominē divas sugas - vārnas un kaijas. Tās medī un ēd mazos putnus. Nesen nobildēju apgrauztus jaunos zvirbulēnus un baložus. Grasos rakstīt uz RD. Bet...nez vai jēga tērēt tam laiku.
Pagājušā ,nē,aizpagājušā gadā februāra !!!mēnesī man pie loga dziedāja strazds. Tas bija tik skaisti, nu tik ļoti skaisti. Un tad vasarā, zināju,ka vienā no kokiem pretī maniem logiem dzīvo strazdi. Un kādā dienā biju lieciniece,kā koka zaros ielidoja vārna,kā ārdīja putna ligzdu un kā pēc tam vairs ne redzēju,ne dzirdēju strazdus.

Tagad karo vārnas ar kaijām. Pikē viena otru, kliedz viena uz otru, cīnās brutāli un agresīvi.

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Telos.lv ir brīnišķīgs Agneses Irbes apcerējums par nācijām. Mūs uztrauc mazo putnu sugu izmiršana,bet mēs - es domāju ar to globālisma varneši,kuriem maohistiski pakļaujamies, dara visu mazo nāciju dzīvotgribu apkarošanai kauninot tās par nacionālismu.

Un tad es redzu vīzijās tādas drūmas nākotnes ainas - mazie gaisā un uz zemes ir iznīcināti, kurš kuru kaujās cīnās tikai lielie.
Klau - kaut kur zāģē, nevar būt. Jāiet skatīties. Bet varbūt nav vērts.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!