Skaisle Jatalniece
pirms 1 mēneša
Man draugs uzdāvināja. Un lielu binokli. Bet-manā sētā notiek dramatiskas lietas un kaut kādā ziņā es velku paralēles ar putnu un cilvēku pasaulē notiekošo.
Proti,manas sētas putnu pasaulē dominē divas sugas - vārnas un kaijas. Tās medī un ēd mazos putnus. Nesen nobildēju apgrauztus jaunos zvirbulēnus un baložus. Grasos rakstīt uz RD. Bet...nez vai jēga tērēt tam laiku.
Pagājušā ,nē,aizpagājušā gadā februāra !!!mēnesī man pie loga dziedāja strazds. Tas bija tik skaisti, nu tik ļoti skaisti. Un tad vasarā, zināju,ka vienā no kokiem pretī maniem logiem dzīvo strazdi. Un kādā dienā biju lieciniece,kā koka zaros ielidoja vārna,kā ārdīja putna ligzdu un kā pēc tam vairs ne redzēju,ne dzirdēju strazdus.

Tagad karo vārnas ar kaijām. Pikē viena otru, kliedz viena uz otru, cīnās brutāli un agresīvi.

Skaisle Jatalniece
pirms 1 mēneša
Telos.lv ir brīnišķīgs Agneses Irbes apcerējums par nācijām. Mūs uztrauc mazo putnu sugu izmiršana,bet mēs - es domāju ar to globālisma varneši,kuriem maohistiski pakļaujamies, dara visu mazo nāciju dzīvotgribu apkarošanai kauninot tās par nacionālismu.

Un tad es redzu vīzijās tādas drūmas nākotnes ainas - mazie gaisā un uz zemes ir iznīcināti, kurš kuru kaujās cīnās tikai lielie.
Klau - kaut kur zāģē, nevar būt. Jāiet skatīties. Bet varbūt nav vērts.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!