Jerome Burcheal
pirms 8 mēnešiem
Sveiki,

Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Es esmu privāts investors, es izsniedzu aizdevumu ieinteresētām personām un abiem uzņēmumiem, kuri godprātīgi meklē aizdevumu. Vai jums tiešām ir nepieciešams steidzams aizdevums? tad tu esi īstajā vietā. Mēs izsniedzam biznesa aizdevumu, personisko aizdevumu, ar minimālo summu € 1,000.00 līdz maksimālajai summai € 40,000,000.00, sazinieties ar mums, lai saņemtu aizdevuma pieprasījumu ar 2% zemu procentu likmi, lai apmierinātu jūsu pieprasījumu un izkļūtu no finansiālām problēmām. mūs šodien pa e -pastu: [email protected]

Aizpildiet šo informāciju zemāk

Pilni vārdi:
Valsts:
Telefona numurs:
Nepieciešamā aizdevuma summa:
Aizdevuma ilgums:
Mēneša ienākumi:
Mājas adrese:

Paldies, gaidot jūsu atbildi

Sazinieties arī, izmantojot whatsapp: +12149748303
Ar cieņu,
Kredīts/finanšu pakalpojumu sniedzēji.
Džeroms Burčels

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Zander nu apžēlojieties - nu izalsiet, ko jūs te rakstiet. Nu kurš cilvēks veselā saprātā apgalvos, ka policijā vai politikā darbojas cilvēki ar domu palīdzēt citiem. Nu apžēlojieties - nu kauna jums , Zander, nav nemaz? Pirmsskolas vecuma bērniem ir saprotams , ka policijā un politikā darbojas cilvēki, kuri ir izvērtējuši iespējas ( amatos esot - ne jau k ājām staigājot) šajās nodarbēs pelnīt ātri un daudz. Vien gudrība un veiklība melos un manipulācijās un dzīve ir izdevusies.

Vai šitas par Tukumu - nu sabiedrības milzīgā interese bija tāpēc, ka pie varas esošie sorosisti - satoristi paziņoja - izkliedzot ziņu visai pasaulei - ka Tukumā dedzina gejus. Sabiedrība , protams, gribēja un grib zināt - kā tas iespējams, ka Latvijā, kur cilvēki klusē apzagti pliki līdz apakšbiskēm un kuriem valsts iespļauj tieši acīs - jā - kā tas iespējasm, ka šādi cilvēki spēj dedzināt otru cilvēku . To gribēja uzzināt un joprojām grib zināt sabiedrība , bet tālāk par naida kurināšanu un tukšu muldēšanu varneši nav tikuši un netiks.

Kā tas iespējams, ka žurnāliste, augstskolas pasniedzēja Sandra Veineberga drīkst nesodīta manipulēt ar faktiem, klajiem meliem un kurināt naidu , kamēr ne sandras ne veinbergas par līdzīgu rīcību - naida kurināšanu sabiedrībā tiktu uzreiz sodītas, atlaistas no darba un iespējams, pat notiesātas pēc krimināllikuma un burtiski iznīdētas no sabiedrības ? Kā tas iespējams, ja reiz esam demokrātiska valsts?

Kāda tur nozīme policijai ? Kā partijas pateiks tā viņi darīs. Ķuzis kā ķeizars sēž Rīgas domē - kāpēc , lai Ruks kostu rokās , kas viņu baro? Vai viņam būtu iebildumi nosēsties ķuža vietā, kad tas supernopelniem apbalvots aizies pensijā?

Policijai un tās galvenajam komandierim - partiju varai ir pilnīgi pie kājas - par visiem 101 %, ko tauta domā. Zander izbeidziet šo liekulību !

Un kā ar 8 sadegušajiem Rīgas centrā? Staķis tikko paziņoja , ka neko izdarīt nevar, ka tik sūtīs policiju reidos un policija rakstīs papīrīšus un tas arī viss . Ja liktens būs lēmis sadegt , tad cilvēks sadegs. Ja sadegušais būs gejs, tad visa pasaule par to pārdzīvos - sevišķi jau Latvijas prezidents un tiesībsargs, bet ja sadegušais būs lielveikala strādnieciņš no laukiem - tad kā saka - tādam gailis pakaļ nedziedās.

Zander, es jau sen sen jums iesaku pirms publicēšanās pakonsultēties ar mani
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!