Skaisle Jatalniece
pirms 1 mēneša
Rīgai līdz mūsdienīgai Eiropas pilsētai tik tālu kā kājāmgājējam no Saules līdz Mēnesim.
Man tik žēl,ka neprotu šeit ielikt video,kuros ir piefiksēta cūcība - pārpildīti atkritumu grozi un visticamāk tad putnu vēl izmētāti atkritumi pieturās, parkos,skvēros. Šķiet,ka uz 13.janvāra ielas ir tā pati problēma,kas savulaik bija LNB pieturā - sētnieks sakopj savu teritoriju,kurā neietilpst kioski - Narvesen, piemēram. Kāda māksla,ja jāstāv atkritumos?!
Pārdzērušies ,zombijiem līdzīgi cilvēki,kuri kustējās tā kā tādā palēlinātā filmā. It kā speciāli inscinētā. Un starp viņiem bija 10 gadīga meitenīte.
Viens no maniem maršrutiem ir Nordeķu parks, liec kaut 100 mākslas objektus,bet - kurš beidzit sakops visu!!! parka teritoriju?

Un protams, lai nebūtu tā,ka slēpjoties aiz visatļautības un brīvības idejām laikmetīgās mākslas vērtēšanā, netiktu izlikti darbi ,kuri pa gabalu smird pēc korupcijas un destruktīvām, kā brektes murrāļa gadījumā - paša sludinātā sātanisma. Lai tomēr tiktu ņemts vērā,ka konkrētās vidēs uzturas dažādi cilvēki. Kaut kā samērot visu inteteses.

Skaisle Jatalniece
pirms 1 mēneša
Starp citu, pavērojiet sekojošo...vakar skatījos bildes no vairākiem saviesīgiem pasākumiem - "Emīlijas "atklāšana, gardēžu tusiņš u.c. Pēkšņi sapratu,ka bildēs nav cilvēku pēc 40 gadiem. Tikai jaunie.

Šorīt skatos TV 3 ziņas- tikai jauni cilvēki.
Zaiga Pūce stāsta,cik ļoti svarīgi ir integrēt sabiedrībā bēgļus , nu viņiem šitādu asistentu un šitādu un tad vēl šitādu. Nez bērnu pornogrāfijas speciālisti ar šiem tiks nodrošināti?
Bet - kā ar veciem, pamestiem mūsu pašu sabiedrības pilsoņiem? Kur dažādi apmācības kursi viņiem? Kur iespēja viņiem socializēties?
Sabiedrībā,kura ļoti konkrēti demonstrē - līdz 40 - ok, pēc tam - fuj. Nu ļoti jācenšas,jābūt piem. Vaskam vai Gekai,lai Tevi vēl ievērotu....

Nu jā ....saka,ka skaistums glābšot pasauli, jautājums tikai , vai tajā izglābtajā pasaulē vieta pietiks visiem.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!