Darma Bass
pirms 3 gadiem
Ja nenotiktu mērķtiecīgi centieni ģimenes un laulības jēdzienus izplūdināt, neviens tos arī nemēģinātu precizēt. Viss ir tieši tik vienkārši.

Mikēnu Orākuls
pirms 3 gadiem
Ģeniāli un ļoti asprātīgi, Ieva!

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Manā sapratnē valdības knibināšanās gar aizliegtām- atļautām preču grupām un Satversmes iesāktais apvērsums ir viens un tas pats. Tas man atgādina situāciju, kad nākošajā dienā ir jākārto svarīgs eksāmens, vai jāgatavojas svarīga konkursa finālam. Idelā gadījumā - iepriekšējā vakarā atkārto svarīgāko, padomā, apdomā , konsulējies utt. Tā vietā Tu knapi esi pabeigusi ģentīrīšanu dzīvoklī, bet vēl jākārto drēbju un papīru atvilktnes . Tāpēc neiznāks ne mācīties, ne izgulēties. Izvēlies paļauties - kā liktens būs lēmis. Vai uz bagāto onkuļu naudu.

Viss ir meli un māņi. Dēmoni rauj pasauli uz elli, bet dažiem to patīk saukt par progresu un labāku nākotni.

Osipova sava darba nosodījumu sabiedrībā skaidroja ar padomju okupācijā mācīto nīšanu un naida kurināšanu, sabiedrības rīdīšanu .
Pasaka tā Osipova un izdara par 101% to pašu - kurina un rīda sabiedrību. Tā vietā, lai runātu, sarunātos, izrunātos - rīda sabiedrību.
Karos izkautā, nabadzībā un bezcerībā nomocītā tauta vienā jaukā rītā pamodās ar jaunu ultimātu - ja tu nepiekrīti , ka vīrietis ir arī sieviete - tu esi tautas ienaidnieks , kaitnieks, tavas atpalicības dēļ nato tankus var izvest no Latvijas. Un attiecīgi pret tevi tā izturēsies - kā pret ļaunumu.

Iztēlojos, ka kaut kā līdzīgi bija okupācijas laikos pagājušajā gadsimtā. Vienā brīdī tev bija jāmīl sarkanie, otrā brīdī baltie, bet trešajā brūnie. Jautājumi un atbildes nebija paredzēti. Dari kā liek un basta! Klusē! Varētu domāt - cerēt - 21.gs. - nu būs taču smalkāk, godīgāk. Ak, mans svētais naivums, cerība kā muļķes mierinājums...

Mani ļoti baida, ka laiks iet, bet cilvēka zvēra - plēsēja daba nemainās. Ir maksātāji, ir rīdītāji, ir pakalpīgi darītāji ....nu ir viss kā jau vienmēr...
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!