Sleja
12.04.2021
10

Hong Kong
pirms 2 gadiem
Vai jums ir nepieciešams aizdevums, mēs piedāvājam aizdevumu ar tūlītēju tiešsaistes apstiprinājumu,
* personīgais aizdevums
* uzņēmuma aizdevums,
* automašīnas aizdevums,
*studenta aizņēmums
* Biznesa aizdevums,
utt ..... mēs piešķiram no 1000 līdz 60 000 000 USD. dolāros vai eiro mūsu aizdevumam ir 3% procentu likme, un mēs varam piešķirt aizdevumu jebkurai vietai pasaulē .... ja jūs interesē, sazinieties ar WhatsApp: +256756543536 vai e-pastu: [email protected]

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
BBC ir info,ka arī Īrija astra zeneca rekomendē tikai pilsoņiem pēc 60.
Zviedrijā draugi un radi drīkstēja izvēlēties vakcīnu. Neviens, protams , astra zeneca neizvēlējās.

Tikai Latvijā tā viss atkal sakārtots,ka sabiedrības kopējās intereses ir pēdējā vietā. Nopelna politiķi, ierēdņi, medicīnas nozares oligarhi. Pelna uz cilvēku dzīvību rēķina acis nemirkšķinot.

Ja zinātnieki sola,ka nākotnē tādas pandēmijas un kataklizmas būs biežākas - nu tad es priecājos ,ka man jaunība jau pagājusi

Andrejs Upitis
pirms 2 gadiem
Problēma ir tāda, ka mūsu mēdiji nav neatkarīgi! Redziet, kā Aizliegtais paņēmiens iekūlās, nu nedrīkst taisīt sižetus nesaskaņojot ar kungiem un nedod Dievs ja viedoklis nesakrīt ar valdošajiem. Šeit ir tā pati problēma. Tu nevari zāģēt zaru uz kura sēdi, jeb zaru, kurš vēlāk tev dos naudu

Inga Inga
pirms 2 gadiem
Bailes vakcinēties ar AstraZeneca, ja esi vecumā līdz 65 gadiem, nav iracionālas bailes. Kurš tad grib būt to 4 cilvēku (no 1 miljona) vietā, kuriem pēc matemātikas aprēķiniem šāda nopietna blakne varētu izviedoties? Tāpēc Vācija un vēl citas valstis šo vakcīnu neiesaka šai vecuma grupai jeb arī informē par risku (kaut arī ļoti nelielo), ko šie cilvēki uzņemas. Liela daļa no bailēm, kuras autore min rakstā kā iracionālas, arī faktiski ir racionālas bailes. Šie cilvēki vienkārši nav apzinājušies, kādi spēcīgi pagātnes pārdzīvojumi šīs bailes viņiem ir radījuši. Var palīdzēt psihoterapija, kas šo baiļu iemeslus izceļ apziņā.

Tom Neuland
pirms 2 gadiem
John Cale - Fear Is A Man's Best Friend.mp3

Ivars Dzerve
pirms 2 gadiem
Raksts gan nebija par vakcīnu, bet bailēm. Un “uzbrauciens” autorei pilnīgi nevietā. 

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Tik un tā šie provakserētāji vienkārši nenormāli tracina. Patiesībā tā ir nenormālākā traģēdija,kas notiek - valsts nespēj ne vakcinēt, ne nodrošināt ar informāciju izlemt nespējīgos , bet tā vietā ,lai organizētu vakcināciju profesionāli - tērē naudu reklāmām.
Nu ir tas noziedzīgi. Mans draugs ir 2.grupas invalīds - sirds un asinsvadu saslimšana. Vienlaicīgi viņš strādā mazā,bet tomēr darba kolektīvā. Un - kopš parādījās vakcīnas - draugs tā arī nav saņēmis ne ģā, ne vakcinācijas profesionāļu atbildi - vai viņš drīkst un vai drīkst ar jebkuru vakcīnu vakcinēties. Ģā tā arī saka - nezinu. Sestdien biju klāt,kad viņam zvanīja un aicināja vakcinēties- draugs saka, es īsti nezinu vai drīkstu - un stāsta savu problēmu. Zvanītāja atbold,tad gan lai labāk gaidot ĢĀ nosūtījumu
Mana situācija ir līdzīga. Ģā rakstiski - sms - nereaģē,kad zvanu - atbild,ka viņa nevar manā vietā risku uzņemties. Tas ir normāli?
Tad man iet kā uz frontes ugunslīniju - varbūt nošaus,varbūt nē?
Un tad tie spīdīgo ģīmju kuļturščiki yevi kaunina,ka neej vakcinēties.

Tāds pats absurds kā okupācijas laikā - ir valsts varas nespēja, ir kuļturščiki dūmotāji un ir apdullinātā tauta,kurai sludina vienu,bet kura dzīvē redz,ka viss ir citādāk

Andrejs Upitis
pirms 2 gadiem
Ierunājās vakcīnu zinātājs medicīnas zinātniece Liene! Paši zinātnieki līdz galam vēl nav sapratuši neko par vakcīnām, bet šeit jau kāds kladzina, ka viss būs labi, tu tikai dur iekšā! Par šo tēmu varēsim runāt pēc 5 gadiem, bet tagad tā ir loterija.

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Jā arī tā ir taisnība,bet es būtu gatava rēķināties ar nezināmo,bet kāpēc jāriskē,ja ir zināms,ka mirst - kāpēc mediķi nespēj pateikt,kuriem tomēr neriskēt,kā to dara cilvēcīgās valstīs?

ilmede
pirms 2 gadiem
Tomēr vakcīnu loterijā varbūtība izvilkt veiksmīgo lozi ir augstāka nekā zināmā vīrusa loterijā, tik daudz skaidrs jau nu ir. Ļoti jauks raksts, Liene!
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!