Hong Kong
pirms 9 mēnešiem
STeidzams AIZDEVUMU PIEDĀVĀJUMS AR ZEMU PROCENTU LIKMU 3% PIESAKIES TŪLĪT. Uzņēmējdarbības aizdevuma un visu citu saistīto aizdevumu iegūšana jūs nodrošinājāt ar KRISTU AIZDEVUMU FONDI, mums ir īpašs piedāvājums, mēs piedāvājam jums platformu, kurā jūs varat izmantot aizdevumu ar procentu likmi 3% interesantā laika posmā no 1 līdz 35 gadiem, mēs esam uzticami, uzticības cienīgi un likumīgi. Mēs piedāvājam aizdevumu no vismaz USD 5 000 līdz maksimāli USD 80 000 000: 00. Ieinteresētajiem klientiem laipni jāziņo mums caur uzņēmuma portālu, lai aizpildītu pieteikuma veidlapu, izmantojot WhatsApp: +256756543536 vai e-pastu: [email protected]

myindiatime
pirms 9 mēnešiem
Man Instagramā interesanti atskārst, ka:
1. Citu ballīšu, draugu, māsu-brāļu attiecību, bērnu, laimīgo attiecību, ceļojumu, suņu, lauku māju, skaistuma bildes man reāli skauž.
2. Ja tos cilvēkus pazīstu, tad skauž mazāk, jo es zinu, ka ir kā Igo dziesmā- dzīvē viss ir savādāk. Un dažkārt ir tāds paradokss, jo smukāks, krāsaināks būs cilvēka Instagrams, jo vairāk viņam problēmu. Jo vai tad laimei vajag lieciniekus, ko?
3. Dažkārt ieliku „sirsniņu” ir nevis tāpēc, ka patīk, bet „tā vajag, šis cilvēks mani bieži laiko” vai šī ideja jāatbalsta, vai vnk „nav jau žēl, lai tak tiek”.
4. Man sanāca vilties, ka dažas slavenības sāk nemanāmi infuencēt- te saldējums, te sejas krēms, te apavi. Nu, tagad krīzes apstākļos vēl jā, katrs pelna kā var, bet citādi nezinu. Pat grūti pateikt kāpēc, it kā jau tā pati haltūra vien ir, bet kaut kā zūd uzticamība, rodas tāda sajūta, ka tieku izmantota kā mērķauditorija, ka viss ir tikai par naudu. Visiem ar #sadarbība - atsekoju uzreiz. Bet prieks par katru #manparšoneviensnemaksā :)
5. Savu kontu ar vārdu un uzvārdu izdzēsu, piereģistrējos anonīmi, tagad sekoju tikai dažiem domu līderiem, garīgiem skolotājiem, dabas fotogrāfiem. Un vairs nevienam savam draugam, jo man tiešām neinteresē ne tavs kaķis, ne tavas pusdienas, ne kur tu biji brīvdienās... Tas ir mans kompromiss.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!