Skaisle Jatalniece
pirms 9 mēnešiem
man eva johansone ir tikai un vienīgi negodīga, netaisnīga Latvijas sabiedriskā medija žurnāliste - daļa no tā ļaunuma , kas nāk pāri mūsu sabiedrībai un to iznīcina


pamatoju savu viedokli par sabiedrisko mediju ļaunumu - lūk, piektdien , 8.janvārī klausos LTV1 Rīta Panorāmu. Atkal tiek ziņots, ka viņķele ir ļaunprātības upuris . Par "liecinieku" tiek uzaicināts saeimas deputāts no Saskaņas . Gari un plaši klementjevs stāsta , cik viņķele ir bijusi laba ministre un cik nesaprotami, kāpēc gan viņa padzīta. Ka tas nozimējot , ka šī valdība ir nespējīga.

Es klausos un nesaprotu - kur es dzīvoju un kas notiek. Tie paši mediji - ltv1 ziņoja, ka Latvija atsķirībā no Lietuvas un Igaunijas, ne tikai nav pietiekami iepirkusi vakcīnas, bet arī nevakcinē savus mediķus, Ka tikai 5.janvārī ir vakcinēti tikpat daudz mediķi - ap 2900 , cik Lietuvā vakcinēja jau 27.12.20

Tad jautājums - kā lai es noticu, ka Latvijā ir pandēmija, ka Latvijā valdība organizē cīņu pret pandēmiju, ja fakti liecina par pretējo? Kamēr Lietuvas valdība glābj savu tautu , tikmēr Latvijas valdība dzer šampanieti, lamā cilvēkus par idiotiem un LTV1 laiž vienu debilizējošu pretrunīgu informāciju pēc otras .

Nevis jābrīnās, ka pat ārsti Latvijā vairs negrib vakcinēties, jo valstī pat sabiedriskie mediji tieši un atklāti nodarbojas ar sabiedrības dezinformāciju. Dara visu, lai cilvēki apjiuktu un vispār nesaprastu, kam lai tic, kam lai uzticas, uz ko lai cer. Lūk, pēc klementjeva apgalvojumiem RP uzreiz uzstajas valsts prezidents Levits un apgalvo tieši to pašu - viņķele bija ļoti laba ministre. Paga - tad kāpēc viņa tika atlaista ? Jo ļoti laba ?

Un mums jāmaksā nodokļi šai valstij, kura mūs varo visos = piedodiet - caurumos!!! ????

Protams, ka uzvaras laurus plūks gobzemja partija un tad mēs dzīvosim vēl "laimīgākā" gobzemlandijā un tad būs 101 gudrinieks , kurš teiks - stulbā tauta . Neteiks - ļaunie un sliktie mediji, pērkamie politķi un tiesu vara. Vainīga būs tauta, kura ļāvusies propagandai

Ieva Valpētere
pirms 9 mēnešiem
Paldies, Eva! Man ļoti patika!
Daudz neko no žurnālistikas nezinu, bet mani ļoti pievilka (un rakstā ievilka) veids, kā Tu izvēlējies pateikt sev svarīgo - Tu sniedzi interesantus savas dzīves stāstus/piedzīvojumus, mēs taču tiešām vairāk ieklausāmies un sacītais vairāk ar mums rezonē, ja tas ir kāda piedzīvots un novērots.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!