Egils Kuprijanovs
pirms 5 mēnešiem
Mazs kriksis no manas pieredzes,kā plānoju kur doties: ir mums tāda karte, kas ļauj izpētīt to vietu kur plānojat doties - Latvijas Ģeotelpiskās Informācijas Aģentūra- LĢIA . Dažreiz tajā "ceļoju" sēžot mājās un domās esmu tur . Tā dažreiz veidojas brauciena plāns, ir iespēja izprintēt nogabalus un tad salīmēt kopā, lai nav jātērē lieki laiks lai skatītos 8-colīgajā planšetē, kur tad esmu. Telofonu ieslēdzu tikai tad, ja neesmu pārliecināts kur tad esmu nokļuvis-glābšanas rīks GPS. Pirmais ceļotāja bauslis - ievāc informāciju jau mājās, visu iespējamo ko var sameklēt, paldies internetam .

Hong Kong
pirms 7 mēnešiem
Vai jums ir nepieciešams aizdevums, mēs piedāvājam aizdevumu ar tūlītēju tiešsaistes apstiprinājumu,
* personīgais aizdevums
* uzņēmuma aizdevums,
* automašīnas aizdevums,
*studenta aizņēmums
* Biznesa aizdevums,
utt ..... mēs piešķiram no 1000 līdz 60 000 000 USD. dolāros vai eiro mūsu aizdevumam ir 3% procentu likme, un mēs varam piešķirt aizdevumu jebkurai vietai pasaulē .... ja jūs interesē, sazinieties ar WhatsApp: +256756543536 vai e-pastu: [email protected]
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!