Ewitta de Taurenitta
pirms 1 mēneša
Es gribu teikt, ka cilvēks, kuram ir suns un bērns, darīs visu, lai no degošas mājas izglābtu gan suni, gan bērnu. Šāds jautājums būs strīdu iemesls tiem, kuriem ir tikai suns, tikai bērns, vai nav neviena ne otra, bet ir pliks viedoklis. Ja par cilvēka un dabas un dzīvnieku tēmu - es uzskatu, ka cilvēkam vispār nevajadzēja rasties uz šīs planētas - dabai, dzīvniekiem un planētai būtu labāk.

Skaisle Jatalniece
pirms 1 mēneša
Nē. Nepiekrītu. Vispār uzskatu,un kā šlesers saka,cieti- ka Ukrainas mājdzīvniekus Latvijā ievest nedrīkst.
No trakumsērgas mirst cilvēki. Un vēl es pieturos pie principa,ka nodzīti zirgi ir jānošauj,nevis jāļauj tiem mirt mokās.
Es nesen zvanīju RPP, jautāju,ko man darīt,ko es varu darīt,ka tas ir nenormāli,ko es redzu,kā tiek mocīti suņi. Raustīti ,iekaustīti,lamāti. 99% tās ir zemiska ļauna izskata sievietes. Esot jāfiksē pārkāpums. Tad,jā,citādi nē.
Un tsd šito sauc par dzīvniekmīlestību? Nē. Es nexinu,kāda ir dzīvniekmīlestība,bet tā,ko redzu - tāda nav. Riskēt ar cilvēku dzīvībām ,lai glābtu dzīvniekys? Nē un viss

Dzintars A
pirms 1 mēneša
nu, nu - pielīdzināt suni bērnam! :)
Ir bijuši daudzi gadījumi, kad cilvēki lai izglābtos no bada nāves dod priekšroku suņa nonākšanai katlā.
Daudzas zemes polu izpētes ekspedīcijas balstoties uz šo principu ir sākotnēji plānotas - vilcējus(suņus) apēst tad, kad tiem vairs nav ko vilkt.
Uguns "paralizē" dzīvniekus, tāpēc, personīgi es, ja suni ar vienu roku nevarētu pasist azotē un ar otru bērnu, vai man būtu mitra sega, kura sedz tikai divus - tad suni pamestu - tam teikdams: piedod.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!