Roland Taylor
pirms 2 mēnešiem
I know an organization who have private investigators for hire who can help you get into your spouse’s phones,emails remotely from your phone they can also help you with your
* credit score
* clearing of criminal record
*increasing of school grades and any thing that has to do with hacking etc
You can confirm for yourself from their email [email protected] or website https://wavedrive.tech so you can also give your testimony
Whatsapp No: +14106350697

Abdulkareem Fatai
pirms 2 mēnešiem
THIS IS THE BEST THING THAT HAS EVER HAPPENED TO ME
I was scammed of $379,000 worth of bitcoin with a scam forest investment unknowingly then,
I didn’t know what to do.. I felt like committing suicide, but fortunately for me, my friend introduced me to a cyber crime investigator ( Mr Morris Gray )who also helps in recovering lost invested funds, After working with him, to my greatest surprise, in just few days I got all my lost funds back, and he only took just 15% out of the recovered funds, if you have been scammed with fake forex you don’t need to be scared or worried, because you can also reach him on his email: [email protected] gmail .com
He will recover your lost bitcoins back fast and smoothly...
You can WhatsApp him via +1 (607) 698-0239.
And you will be amazed….!!!

Dave Allen
pirms 4 mēnešiem
I lost my job few months back and there was no way to get income for my family, things was so tough and I couldn't get anything for my children, not until a met a recommendation on a page writing how Mr Bernie Wilfred helped a lady in getting a huge amount of profit every 6 working days on trading with his management on the cryptocurrency Market, to be honest I never believe it but I took the risk to take a loan of $1000. and I contacted him unbelievable and I was so happy I earn $12,500 in 6 working days, the most joy is that I can now take care of my family I don't know how to appreciate your good work Mr. Bernie Doran God will continue to bless you for being a life saver I have no way to appreciate you than to tell people about your good services.
For a perfect investment and good strategies contact Mr Bernie Doran via WhatsApp :+1(424)285-0682 or Telegram : @Bernie_doran_fx or Email : [email protected]

Skaisle Jatalniece
pirms 4 mēnešiem
Labrīt, esmu klāt.
Man var pārmest visu ko - neprātu un apmātību un nekaunību un visus - ismus pēc kārtas, bet man nevar pārmest intereses trūkumu. Tāpēc es aizgāju uz LNB un paņēmu - tiesa gan - galīgi nospeķotu, bet paņēmu izdevumu Aiz kauna. Nodezinficēju - atstāju apžūšanai un lasu.
Un es nevaru neuzrakstīt savu viedokli, nu nevaru, jo uzskatu, ka jūs esiet tik nekaunīgi, ka man pilnīgi neiroze metas klāt.
Lūk, jūsu lielākais un bagātākais un ietekmīgākais atbalstītājs fons Dots - lūk , iekopēju fragmentu no fonda mājas lapā publicētā -
"Mēs veicinām līdzdalības demokrātiju:

virzot demokrātiskas sarunas un attīstot diskusiju kultūru;
raisot cilvēku interesi par sociālajiem un politiskajiem procesiem;
sekmējot cilvēku aktīvu līdzdalību sabiedriskajā dzīvē."

Anna, kur tas ir tās demokrātiskās sarunas. Šķirstu Aiz kauna no viena gala līdz otram un kā nevaru atrast tā nevaru atrast nevienu!!!! - sarunu.
Sāku ar Ievas Melgalves Pāri dzimumiem. Monologs par transpersonām. Ka skatoties uz skaistu sievieti , kura izrādās ir vīrietis , viņa apjautusi , ka ir biseksuāla. Lasu otrreiz - tad viņai tā persona iepatikās kā vīrietis, vai kā sieviete? Kā tad ir? Man nenormāli patīk Žizele Bundhena. Vienbrīd viņai "sekoju", bet tad nolēmu, ka tas ir pārāk nogurdinoši un tagad tik palicis viens Vogue ar viņas skaistumu. Tad es arī esmu biseksuāla, jo man tik ļoti ļoti patīk tā Žizele un man vispār ļoti patīk sievietes, kuras pucējas, ir ar stāju un tā.
Tad pats interesantākais I.M. aprauts pusvārdā - proti, ka viņas meita nolēmusi, ka tomēr būs sieviete nevis vīrietis. Lūk, tas jau ir kaut kas. Par to es visā nopietnībā labprāt uzzinātu, kā tas notiek satoristu ģimenēs - jūs bērniem stāstiet, ka tev nav jābūt meitenei, ja gribi , vari būt zēns? Kas notiek ar bērniesm, ar viņu identitāti, vecāki to groza kā grib? Patiesībā tieši šī lieta - LGTB un bērni man ir vis-vis-vis-vissvarīgākā, bet es neko īsti nezinu. Tikai nojaušu no atsevišķiem fragmentiem.
Vērdiņa tekstam pārskrēju pāri , jo tas jau bija 101 reizi lasīts, nekā jauna. Ilzes Jansones stāstus arī jau zinu no galvas, savukārt, M.Jansona rakstu par gejiem kaimiņzemēs lasīju pavirši, bez intereses, jo man svarīgāk vispirms saprast, kas notiek tepat Latvijā.
Nu tad ķēros klāt galvenās cietējas Gaiļu Ingas rakstam un atkal biju vīlusies. Ievadā viņa apsola rakstīt par bailēm.Ilustrācijā ieliktās anālās lodītes mani vedina uz domām, ka būs kaut kas ļoti intīms un ļoti atklāts, bet ir kā jau vienmēr - solīts makā nekrīt. Tiek tramdīti baznīcu tēvi un raustīts Jēzus, ka redz pieļauj šito netaisnību - ka baznīca kontrolē, kur kuram ievietot locekli.
Labi, es pieņemu un respektēju, ka tāds ir Gailes Ingas viedoklis, bet nu mans ir pilnīgi pretējs un mani stāvus var dzīt zemē, bet es nedomāju , ka Gailes viedoklis ir labāks vai pareizāks kā mans. Labi, es publiskās diskusijās nepiedalītos pat aicināta, jo man nav tādu zināšanu, bet ja Gailes mērķis būtu visiem locekļiem absolūtubrīvību un lai baznīcas tēvi pastāv pie ratiem, tad viņa tomēr rosinātu reālu īstu sarunu ar pašas nospārdītajiem , demonizētajiem kristiešiem.
Jā - ievērojiet, Dots - sorosisti reklamē Lampu, bet ievērojiet, arī tās ir sarunas vien starp savējiem.

Tādus melus un divkosību jau esmu piedzīvojusi, tāpēc jāsaka - nekā jauna zem šīs saules.
Jautāju savai paziņai Itālijā, kā jums katoļu zemē ar homoseksuālām minoritātēm, viņi neuzbrūk katoļiem? Paziņas pastāstīja, ka uzbruka un uzbrūk joprojām, bet Itālijā homoseksuāliem pāriem esot iespējams laulāties oficiāli un veidot ģimenes, bet ka viņa nesen esot lasījusi tādu rakstu, ka kopš likums stājies spēkā - neesot kas laulājas. Homoseksuālu laulību skaits esot ļoti mazs. Lūk, satori - uzrakstiet par to - jo pēdējā rindkopa patiešām ir - viena tante teica. Tad uzrakstiet, kā ir.
Lai geji reģistrē savas attiecības, lai staigā bučodamies, mani netraucē. Šermuļus man uzdzen bildes, kad cilvēki bučo kaķus. Es nespēju to skatīties. Bet - tā bērnu "nozagšanas", melu, liekulības un prastas muldēšanas kampaņa , ko te daži "dzen cauri mūsu sabiedrībai - tā man nav pieņemama. Nu nav.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!