Skaisle Jatalniece
pirms 1 mēneša
Kuri ir tie eksperti,kuriem apjautāties?
Visszinošā visrunātāja teoloģe,seksoloģe, literaloloģe utt. Jansone?

Jāsāk ar citu problēmu,ka tagad visi ir eksperti. Arī es,protams. Bet īstie eksperti ir apklusināti.


Kamēr okupanti bļaustās un danco pie sava ojupekļa, latvieši tajos pašos Brāļu kapos uzkopj viņu ģenerāļu kapus. Pašiem krieviem nav laika .. un tas tik labi raksturo gan latviešus,gan krievus

Shift Down
pirms 1 mēneša
Tā pat viņi "izmirs" ar vai bez pieminekļa. Tā nojaukšana tagad tikai palicinās viņu pārliecību, ka LV tik fašiti pie varas vai par ko viņi tur satraucas.

Jebkurā gadījumā, neaizmirsīsim ka pirmkārt šis ir vēlēšanu gads. Skaļi lozungi un saukļi tiks izteikti, visi solīs nojaukt un sitīs sev uz pleca jebkurš kurš uzvarēs ka redz: "Mēs malači, vienīgie izdarījām to ko solījām pirmsvēlēšanu kampaņā".

Dace Kuplā
pirms 1 mēneša
Paldies par rakstu.
Šeit uz zemes nekas nav vienkārši. Ir vērtīgi paskatīties tālāk par savām robežām un šad un tad iekāpt arī svešās kurpēs. Reizēm spēju saprast arī man nepieņemamu viedokli/pārliecību, bet pārlieku liels taktiskums tomēr nāk par ļaunu.

Gena Genadijs
pirms 1 mēneša
Reti sekls sacerējums. Zanders pēc pasūtījuma formulēja neatkarīgu viedokli ? Ja pilsētā ir simbols pie kura pulcējas virinātāji un to pārsauc pa okupācijas pieminekli, naivi cerēt, ka viņi pārstās tur rādīties. Virinātājiem ir vienalga kā to sauc oficiāli vai tautas folklorā. Viņi ietu pie staba, betona kluča ar uzrakstiem un izpildītos tāpat.
Ja stabu nojauktu, vai virinātāji ietu izpildīties pļavā, slēpošanas trasē vai sakuru parkā ?! 
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!