Patiala legitimate
pirms 2 gadiem
Do you need a fast loan to solve your financial needs, we offer loan ranging from €3,000.00 to
€100,000,000.00 Max, we are reliable, efficient, fast and dynamic, with 100% guaranteed We also give Loans in (Euros, Pounds and Dollars).) The interest rate that applies to all loans is (2%) contact us on For immediate response to your application, Kindly reply to us at (Whats App) number:+919394133968 [email protected] Mr Jeffery.

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Jā un redz kā ir - vieni mocās nezinot ,kur aizceļot, citi mocās nezinot, kā maizi nopirkt un rēķinus samaksāt.
Un viss likumīgi un tikumīgi ...

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Es nekad neesmu gribējusi ceļot vasaras saulgriežu laikā,jo tad paradīze ir tepat Latvijā.
Un ko domāt un secināt jau tāpat pietiek.
Vakar pirms gulētiešanas skatījos bildes ar Kašeru un viņa Jāni un vienīgā doma par viņiem ,ar kuru mocījos , bija - kur viņi dabū naudu. Kāzas esot bijušas dārgas, zili un zaļi uzvalki abiem. Tagad lielas bildes , kur abi koši rozā kostīmos un padam Kašeram vēl rozā cepure un auskari. Nu tas maksā naudu - bikses , žaketes, vestes, paga - krekli laikam nebija ,jo tetovētu vēderu atceros, bet nu tik tā - kur krīzes laikā var dabūt naudu,lai to vien darītu kā pucētos un bildētos?

Naktī, visticamāk pret rītu , man sapnis - esmu Kašers - bet tā,ka sevi neredzu vizuāli, bet ,zinu,ka esmu Kašers un visu laiku, uz katra soļa jūtu rādu slēptu, kā dzejnieki saka - zemdegās gruzdošu sabiedrības naidu un nepatiku. Kaut kas bija ar peldēšanos Abu Dabi, bet tad gulēšana. Es saku,ka te nav ērti, bet apteksne saka - ir gan viss ērti, tad es - Kašers saku - bet te nav gaisa. Tā sieviete saka - nu kā nav gaisa, re kur logs līdz galam vaļā. Bet es kā Kašers domāju- ienīst mani, vot jūtu ,ka ienīst,nelieši.
Pēc tam sapnī es biju zinātniece, tā precīzi nebija noteikts , bet nojautu,ka esmu ebrejiete un man ar citiem bija jātiek uz konferenci Rīgā ZA ēkā. Un es pieturā gaidīju busiņu barā ar vēl kādiem - tādiem ar biezu rāmju brillēm un portfelīšiem - ka uzreiz skaidrs - zinātnieki , bet šoferītis - krievvalodīgais , bet pēc Gobzemja - negrib mūs ņemt visus uzreiz, bet vest pa vienam. Mēs saprotam,ka tā ir apzināta ļaunprātīga izšķērdība , lai tik pelnītu un visādi cenšamies tikt iekšā busiņā visi uzreiz - skrienam tam pakaļ katrs no savas puses un lecam iekšā braucošā busā un tā. Bet tas šoferis - antisemīts, uz mums kliedz - nu ebreji johaidī.

Pamodos un pirmais,ko domāju - kur Kašers dabū naudu. Nu kur?!

Un vēl - vakar lasīju ,ka Žanete Ozoliņa apsūdz valsti,ka Latvijā likumos vēl nav nostiprinātas sociālo dzimumu tiesības. Jo redz - vardarbība pret sievietēm taču turpinoties. Un Latvijā armijā esot 17% sieviešu,kamēr Eiropā tikai 3- 8 % , bet tas arī neko nenozīmējot,jo redz - sociālā dzimuma jēdziens likumos neesot ...

Nu un es nospriedu - tas viss - tā sabiedrības kastrēšana, tā ģimeņu iznīcināšana ,lai tikai nostiprinātu korupciju,lai nostiprinātu bagāto varu un nabagu beztiesiskumu - verdzību.
Nu 100 gadus tāda Ozoliņa klusējusi - kā sāk runāt - tā atkal - kad beidzot arī Latvijā iznīcinās dzimumus, nevis - korupciju, vai - vismaz samazinās
nevienlīdzību.

Andrejs Upitis
pirms 2 gadiem
Kašers pelna ar cepurēm un vēl visādām lietiņām kuras mēs nezinām. Lai puiši dzīvo. Viņi godīgi nopelna.

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Ko nu stāsti, es arī adu, tamborēju. Bet dzija taču maksā. Kašers šujot, bet nodokļus maksā?!!!! Vot lai tie sasodītie žurnālisti uzraksta - cik samaksājis nodokļos.
Es maksāju nodokļus un tagad dzīvoju uz mammas pensionāres rēķina.

Tu padomā - uzvalka audums nav nekāda kleites drāna, tad pieskaņot cepures krāsu, materilāu, apavi, gredzeni, auskari - tā visa ir milzu nauda. Par auto cenām,gar kuriem šis grozās, es pat nejautāju. Un kad brauca uz Dāniju - viena no pasaules dārgākām zemēm. Es jautāju vēlreiz - par kādu naudu?

Andrejs Upitis
pirms 2 gadiem
Ja esi populārs tad no tevis tās cepures pērk. Kašers ir šovu cilvēks, viņš Maxima kastes necilā. Puika pelna godīgi. Drīzāk jājautā par kādu naudu džipus pērk resnais runcis Artuss Kaimins. Lūk tie ir korumpanti.

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Un cik tad cepures nopērk?! Padomā pats.
Cepurmeistars miljonārs? Tiešām?!

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Nu Tu Andrej, kā jocīgs, es par nodokļiem, Tu - labs puisis.
Par saeimu jau šaubu nav un jautājumu man nav , pati zinu - visi blēži, bet es par Kašeru. Tie dārgie uzvalki mani vienkārši ir traumējuši.
Politiķiem maksā, ierēdņiem un kuļturščikiem arī - atņem mums nabagiem un šiem samaksā, plus vēl visas korumpantu naudas,bet Debess Vissvētā - kur Kašers ņem naudu!?
Žurnālisti to neraksta,jo paši nodokļus nemaksā - lūk, Andrej, kam pievērs uzmanību
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!