jurniece
pirms 2 gadiem
Tiešām ir daudz ko pakomentēt. Pirmkārt. Sašutis, meties uz svešām ambrazūrām, cīnies. Manuprāt tas viss nekādi nesaistās ar iecietību. Iecietība ir tad, ja tu ar sapratni izturies arī pret nesaprotošajiem un neiecietīgajiem, nevis cīnies ar viņiem. Otrkārt, nesaprotu, kāpēc tas viss ir tik šausmīgi jāsarežģī? Cilvēki ir dažādi un punkts. Tas vienkārši jāpieņem. Bet vai tas nozīmē, ka, lai tiktu uzskatīts par iecietīgu, man noteikti ir jāpārzina visas šīs grupas un to dzīvesveida nianses un jājūtas vainīgam, ja kaut ko sajaucu? Nedomāju. Iecietība ir iecietība no abām pusēm. Pieņemt to, ka citiem tas var šķist dīvaini un nesaprotami, nevis apvainoties par to. Treškārt. Vai var prasīt iecietību no tiem savādāko cilvēku partneriem, kas tikuši maldināti un iesaistījušies viņiem nevēlamās attiecībās? Manuprāt, tikpat daudz, cik no jebkura, kuru krāpis vīrs vai sieva ar citu. Ja tikai pēc 2 bērnu piedzimšanas sieviete/vīrietis uzzina, ka vīrs/sieva ir piederošs kādai no 27 nenoteiktām dzimtēm, vai varam gaidīt, ka viņa būs ļoti iecietīgi? Domāju nē. Un visbeidzot. Vai šī iecietības postulēšana attiecas uz visām dzīves jomām vai tikai uz kādām īpašām? Neesot pareizi tos, kas nav sevi definējuši kā piederīgus konkrētam dzimumam, uzskatīt par apjukušiem? Bet vai tos, kas nav definējuši sevi kā piederīgus konkrētam viedoklim par politiskiem notikumiem ir uzskatāmi par apjukušiem? Ja aicinām būt iecietīgiem pret tiem, kas nav konkrēti definējuši savu dzimumu, tad varbūt pamēģinām ar tādu pašu toleranci izturēties pret tiem, kas nenostājas neviena politiska viedokļa pusē? Nenostāties neviena pusē ir konkrēts viedoklis, nevis apjukums gan dzimumu identitātes, gan politiskā sakarā.

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Lūk, lasu LA.LV - kā LTV vadība skaidro, ka beta beidz šovā izskanējušais sauklis par vecumu un smirdīgumu un grāmatām esot jāuztver kā viedokļu daudzveidība. Sasodīts, elle un indija- kad viens skuķis atļaujas apdirst vairāk kā pusi Latvijas cilvēku - tas izrādās ir viedokļu daudzveidība, kamēr cilvēku intereses trūkums par transpersonām vai minoritātēm vispār izrādās ir kirminalizējams kā naids un neiecietība.
Nē - tas nav normāli - visi sasodīti superdāsni apmaksātie mediju ētiķi un etiķi - nu tiek mūsu sabiedrība ārdīta un pūdēta no iekšpuses. Ja ētika medijos Latvijā nav, ja neētiskumu dēvē par daudzveidību , klau - priekš kam mūsu nodokļu naudu tērēt visām tām mediju ētikas komisijām un tiem - paga - Rožkalne jau ir vai tik būs ombudsmannene?

Vils Smits atvainojās par nesavaldību, par pliķa iešķelšanu , kad sieva tika apvainota. Kamēr beta beidz instagrāmā vēlreiz esot uzdirsusi cilvēkiem - lai i negaidot, ka viņa kādam atvainošoties. Esot trakākas lietas uz pasaules.
Nu es domāju, ka līdz tādām trakākām lietām kā reiz noved absolūta nerēķināšanās ar sabiedrību .
Kāda jēga veidot valsts ienaidnieka katalogu, ja pati valsts - tās sabiedriskie mediji sevi nostāda pret sabiedrību?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!