dzimmijs13
pirms 4 gadiem
"ļaudis, kas pēc vecuma nekā nebūtu varējuši piedalīties Otrajā pasaules karā, reizi gadā iznāk sabiedrībā, rotājušies ar militāriem apbalvojumiem" - Bet devītā maija svinētājiem kā kara varoņi skaitās arī "ungāru dumpja", "Prāgas pavasara" apspiedēji, noteikti jau tuvākajos gados arī Afganistānas veterāni.
Jo, tiek svinēta jau Krievijas uzvara (vai drīzāk, uzvaras), kā tāda, un skaidrs ka visi minētie mēģinājuši apšaubīt Krievijas varenību (neatkarīgi ka iluzoru... vai precīzāk, tieši tāpēc ka iluzoru). Līdz ar to rašistiem gan ungāri, gan čehi, gan afgāņi skaitās agresori, vēlējušies uzbrukt Krievijai.
Tā ka gadiem ritot, "kara varoņu" skaits nemazināsies! Un ja parēķinām, ka vēl pēc gadiem devītajā maijā suminās "Donbasa varoņus", kā Krievijas glābējus no ļaunajiem banderoviešu agresoriem...
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!