Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Man ir daudz telpaugu un visi smuki. Jā - ik pa laikam kādu noslīcinu, bet tas tikai mīlestības dēļ.
Tomēr nekāda dvēseles radniecāība ar jums man nevar būt. Es par šo pasauli jūtos 100x citādāk. Kāda radniecība. Nē un viss

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Man ir tāda puķe - muižniece. Nozagu viņu Vilces muižā. Negribēja manā strdnieku dzīvoklī ieaugt,bet kad ar likteni samierinājās,tad nu tagad - tāda skaistule,ka skatu nevaru atvairīt. Un tāda gražīga. Jālaista bieži,bet maziem maziem malciņiem.
Pirmo monsteru nozagu Gārsenes muižā. Bet neieauga. Laikam dikti liels aizcainojums uz mani bija. Tad otro noskatīju Durbes muižā,bet tur iesaistīju uzraudzi,kura līdzdarbojās zagšanā un tagad Durbes fon Reķu monstera aug zaļus viļņus griezdama. Kā traka. Grib mani izēst no istabas.
Tad man ir transseksuālie sukulenti - vairāku paaudžu. Eksistences tiesības atjaunoja eņģeļspārns. Bet labi ar to nebūs - aug kā traks un mums citiem nebūs kur palikt, bet spārnus apgriezt - roka neceļas.
Nu mājas svētības un hlorofili.līdakastes un
naudas koki man kā fons uz kā izcelties . Noriskēju un nopirku jaunu papardi. Gaiss par sausu mums abām. Mēģināsim mitrināt viena otru atbalstot
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!