Aija Puzarele
pirms 1 gada
Visu tekstu neizlasīju, bet ar raksta sākumu man pietika, lai būtu skaidrs, ka autors līdz galam nav sapratis. Jau izteikums- es Zelenska runām daudz nesekoju( bet man ir Viedoklis) jau liecina par kaut ko. Es aktīvi sekoju līdzi Zelenskim kopš pernajām Lieldienām, kad noklausījos viņa runu. Svarīgākais, ka es to darīju ukraiņu valodā, kuru pirms tam vispār nepratu. Sapratu atsevišķus vārdus, kas bija līdzīgi krievu, poļu valodai. Tātad nevar teikt, ka mani uzrunāja vārdi, bet gan tas, kā tie tika pateikti. Domāju, ka galvenais Zelenska moslēpums ir prāta un emociju kopdarbība. Viņa runas, intervijas tur teiktais nav tikai vēsi aprēķināts( kaut gan nevar noliegt arī to), bet emocionāli dziļi un patiesi izjusts. Dažkārt tur parādās tādas nianses, par kuru veidošanu diez vai kāds aizdomātos( piemēram, palīdzība intervētājam ar tulkojamo aparātu), bet kas rada tieši to vienkāršības sajūtu. Domāju, ka galvenais iemesls Zelenska nepopularitātei pirms kara bija tieši tas, ka viņš pārlieku centās būt " normāls" politiķis un tēlot to, kas viņš nav. Tagad viņš atļaujas būt viņš pats un tas cilvēkus pievelk. Jo cilvēki vairāk kā jebkad ir izslāpuši pēc īstām, dzīvām emocijām.

LORD ADAMS
pirms 1 gada
Pārdod tukšu bankomāta karšu uzlaušanu. Hangout kontaktpersona: [email protected]

Es vēlos liecināt par tumšā tīmekļa tukšām bankomātu kartēm. (Oficiālais bankomāts) Viņi pārdod automātiskas tukšas bankomāta kartes, kuras varat izmantot, lai izņemtu naudu jebkurā bankomātā visā pasaulē. Pasūtiet tukšu bankomāta karti tūlīt, izmantojot oficiālo bankomātu. Es redzēju tik daudz liecību internetā par to, kā tumšā tīmekļa hakeri automātiski izgatavo tukšas bankomāta kartes un pārdod tās dažādiem cilvēkiem visā pasaulē. Pasūtiet savu tukšo bankomāta karti tūlīt. . Ņemiet vērā, ka tas nav bezmaksas
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!