Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Ak tad tomēr satoristiem tā kremļa lolotā
divvalodība Latvijā aiziet uz urrā. Skaidrs kāpēc arī man putins piedāvā ar tēju uzcienāties. Nu pagaidām murgos , protams.

Ja vēsturiskā griezienā to nodevību pret Satversmi komentēt, tad jāsaka, ka kuļturščiki jau visos laikos visur ir bijuši pirmie, kas naidniekam paši pārdevušies un tos, kurus uzņēmušies pārstāvēt steigušies nodot.

Nu skaidrs. Kā tauta lems. Pirmie signāli
būs pēc 29.08.
Gana daudzi jau neatkarīgās valsts idejā arī ir vīlušies. Būt var visādi.

Tom Neuland
pirms 3 gadiem
par pasaules gala iestāšanos ir vairākas teorijas - 1991. gads (vēstures beigas, hipermodernisma sākums utt.), 2000. gads (Y20), 2001. gads (11.septembris protams), 2012. gads (leģendārais maiju kalendārs, tiek sasniegta pilnīga digitalizācija). es, protams, pilnībā uzticos maijiem. katrā ziņā skaidrs, ka kādu desmitgadi, vai varbūt ilgāk, mēs dzīvojam rēgu valstībā. tam kas notiek tagad jau vairs nav nekādas nozīmes, un mākslai ne tik. labākais ieteikums - brauciet uz grieķiju, sauļojieties kaili, peldieties un grilējiet gaļu. vienīgās patiesās vērtības.

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Par kādu naudu? Par kādu naudu , lai gaļu nopērk? Uzgrillēt un pa pliko nopeldēties var kaut vai Māras dīķī. Kādā sakarā Grieķiju vajag? Bet kur naudu dabūt?! Drusku padomāt pirms rakstīt - nevarēja!
Uztaisa kaut kādus no pirkstiem izzīstus tekstus, atraujot no realitātes un sāpina lasītājus. ! Kurš tad negribētu gaļā iekosties - tādā cauraugušā cūciņas gabaliņā!? Kad vēl silta un taukums izkūst mutē. Tad piekost gurķi - tādu - tikko no dobes, arī sulīgu, bet jau ne tik grēcīgu kā to gaļiņu.

Tom Neuland
pirms 3 gadiem
tas bija domāts ironiski. piedevām kultūras nozarei piesaistīti cilvēki ir pazīstami kā lieli ceļotāji un aizjūru eksotikas mednieki.

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Kas tiem jauniem nekaiš - tie tik raksta dzejas , ceļo un kaitina nabagus .
Bez Grieķijas var iztikt, gaļu arī iesaka ēst mazāk, arī var iztikt. Bet redz - pat ja tu cilvēks savā pieticībā saraujies mazs un melns - pat tad būs tādi, kas atradīs tev iespēju uzsēsties virsū un Tevi iznīcināt.
Tikko satori te palaida sarunas, kā smalki politiķi super dārgi sapucējušies - bauda kultūru - un tad aiziet uz saviem kabinetiem un paraksta dokumentus - par kārtējo Rīgas piediršanu un cilvēku mocīšanu.


“Rīgā 2022. gadā plānots īstenot nozīmīgu projektu Daugavas kreisā krasta attīstībai, atjaunojot vēsturisko parka infrastruktūru novārtā atstātā teritorijā starp Raņķa dambi un Slokas ielu, kā arī uzstādot jaunu tūrisma un izklaides objektu – Rīgas panorāmas ratu. Projekts, kuru īsteno Latvijas uzņēmums SIA “RPR Operators” provizoriski paredz aptuveni 8 miljonu eiro lielas investīcijas, lai pēc labākajiem kaimiņvalstu un Eiropas galvaspilsētu piemēriem attīstītu jaunu zaļo atpūtas zonu un stiprinātu pilsētas tūrisma industriju, sniedzot iespēju ikvienam baudīt Rīgas panorāmu no nepieredzēta skatu punkta.”
https://jauns.lv/raksts/zinas/401705-pardaugava-toposais-milzu-panoramas-rats-un-atputas-zona-varetu-izmaksat-8-miljonus-eiro

Es domāju, ka nekādi ušakova laiki nemaz nevar beigties – jo – neba nu ušakovs kaut ko darīja, bez saeimas un valdības atļaujas. Ja tā būtu – tad ušakovs sēdētu cietumā nevis Briselē.

Lūk, tagad Rīgu vada A/PAR -Pūces ministrija – ar ko viņi atšķiras no Ušakova =Saskaņas?
Burtiski – identiski ušakovam. Saldi vārdi un bezatbildīgi darbi. Cilvēks ir nulle pret naudas varu.
Panorāmas rats –
100 m no dzīvojamām mājām? Tūkstošiem cilvēku jau tagad cieš no smago kravu izraisīto putekļu un trokšņu un vibrāciju sekām –kad tās pa Raņķa dambi dodas uz Bolderāju. Gaismas pils dreb , ka viss rajons skan.
Lietus laikā pārplūst apkārtējās ielas un ietves.
Zaļā zonas tiek samazinātas katru mēnesi, koki izcirsti katru dienu. Tas ir tieši pretēji tam, ko sola politiķi priekšvēlēšanu debatēs.

Tā vietā , lai to novērstu – tagad vēl iznīcinās zaļo zonu parkā - pasludinot to par inbfrastruktūras sakārtošanu , radīs papildus transporta un trokšņu noslogojumu.

Civilizētās valstīs tādās situācijās māju iedzīvotājiem piedāvātu kompensācijas, lai viņi pārceļas uz dzīvošanai piemērotām vietām, ja reiz te tas Panorāmas rats ir noteikti vajadzīgs. Tāpēc taču ir pilsētu plānošanas.

Latvijā – nekā tamlīdzīgi. Esiet Lietuvā redzējuši Panorāmas ratu tieši virs dzīvojamiem namiem, Vācijā? Krievijā? Latvijā kā nabadzīgākajā un korumpētākajā valstī pavisam noteikti ir iespējams tas, kas civilizētā pasaulē nav pat iedomājams.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!