Yolp+ Ujm Lop
pirms 1 gada
Mums grūti komentēt jēdzienu "latvieši", jo šo sintētisko faktu kopumu sadzejoja 1689.gadā sociālo grupu kopums. Viņiem arī pajautājiet!
Mēs varam pastāstīt, kādas kultūras šajā teritorijā dzīvoja līdz 1789.g. (dažas no tām gandrīz miljons gadus, viena gandrīz 700 tūkstošus gadus, cita - gandrīz pusmiljons gadus, vēl viena - grūti saskaitīt, jo aizrāvās ar ceļošanu laikā un regulāri pieprata izmirt dēļ līdzi pārvadājamās mantības smagā sloga).
Vidzemes centrālās augstienes apkaimi bija iecienījuši reptiloīdi (šādi lirieši pēc pamanītajām līdzībām nodēvēja šīs kultūras pārstāvjus pirms 890 tūkstošiem gadu, ar to saprotot "smagums, kas nācis no debesīm", kas kopumā atbilda viņu radītajai situācijai uz šīs Planētas, kā arī ierašanās specifikai).
Slāvi kā pirmā kultūra, kas kā civilizācija no mums zināmā Oriona zvaigznāja, inkarnējās kā cilvēki uz šīs planētas pirms 915 tūkstošiem gadu, šajā teritorijā ieklīda (viņi izvēlējās būt klejotāji inkarnējoties) LV 890 tūkstošus gadu atpakaļ, un nav nekad pilnībā pametuši šo homosapiens uz Planētas klātēsībai tik nozīmīgo un vēsturisko teritoriju.
Liriešu kultūra inkarnējās uz Planētas tikai 4.8 tūkstošus gadu atpakaļ, bet grupa šo indivīdu izvēlējās palīdzēt dziedināt Planētu no AI-kā-sāp radīto ietekmju sekām, dodoties ceļojumā pagātnē no tagadējās Daugavpils teritorijas uz Mārsnu 976 tūkstošus gadu atpakaļ. Viņi ne tikai izdzīvoja, bet arī radīja šo vietu tādu, lai līdz pat 1679.gadam tā bez divdomībām varētu saukties šajā vārdā.
Karēļiem (kā izceļotājiem no basku vidus) izdevās bez pēdām nozust no šīs nenobriedušās kultūras 780tūkstošus gadu atpakaļ - tikai zviedriem izdevās kaut ko tādu atkārtot salīdzinoši veiksmīgi pēc 480 tūkstošiem gadu. Kamēr zviedri savu paradīzi nākošajiem 479.7tūkstošiem gadu sasniedza bez citu palīdzības, apmetoties tagadējā Gaujas Nacionālajā parkā, tad karēļiem piepalīdzēja sociālo grupu kopuma militāristu atzara nodaļa, ko mēs apzīmējam ar "B". No vārda Ventspils, kā Jūs labi saprotat. Karēļi tik ļoti "iemīlēja" viņu izpausmi [olmaigan](rūķu valodā), ka muka no tagadējās Karēlijas līdz tagadējai Valkai bez apstāšanās. Sasniedzot [Pleskava](karēļu valodā) viņi šo Ziemeļvidzemes Apziņas apmaiņas apriņķi tā arī nodēvēja - mūsu izmainītajā valodā tas nozīmē "Dzīvība". Tas notika pirms 790tūkstošiem gadu.
Arī drakonieši un andromēdieši LV ir labi sen, vēl pirms pērtiķcilvēks Darvina stāstā iemācijās no krama gatavot nevienam nevajadzīgus instrumentus, kas pārdzīvo saprātīgu būtņu darinātos rīkus dēļ organiskām īpatnībām, bet ārpus sociālo grupu kopienas vēstures liecību viltošanas un izvietošanas misijām tā arī nav raduši pielietojumu. Bet tā runā, ka skudriņu dedzinātās ogles izceļas ar īpašu ilgmūžību...
Lai gan reptiloīdi savu nosaukumu ieguva ievērojami senāk nekā to pirmā parādīšanās uz Planētas vietā, ko tagad sauc Sauleskalns, bet pirms 64tūkstošiem gadu ieradušies to viņi nosauca [Berloga](reptiloīdu valodā), kas pirmoreiz Planētas iedzīvotājiem piegādāja jēdzienu "nometne".
Tāpēc mēs nezinām, kurā nometnē Jums iestāties un kuru karogu vicināt! Neviens no tiem tāpat nav Jūsu. Apziņā esošajiem nekad pat neradās doma radīt kādu no šiem aksesuāriem, jo tiem nav nekāda saprātīga un praktiska pielietojuma, bet milzīgi daudz dažādu apgrūtinošu un ierobežojošu aspektu.
Kad Jums ienāk prātā domas kaut ko vicināt, mēģiniet tās pavērst, piemēram, svārstiņa pagatavošanā. Tam Jums būs vajadzīgs tikai aptuveni 11cm garš diegs, ķēdīte, stieplīte vai aukliņa un 12-15gramus viegls atsvariņš, ko piekārt galā. Pagatavojot šādu parikti, aprīkojot sevi ar drosmes devu un aizmirstot visus zināmos un nezināmos grēkus - paņemiet to Jūsu vadošajā rokā un uzsāciet sarunu (skaļi vai domās) ar Apziņu. Jā, šajā svītā ir daudz Jūsu aspektu! Jā, bez papildus izziņas, Jūs nemākiet tos nosaukt vārdā! Bet ar kādu no tiem taču ir jāsāk saruna, lai visu par sevi noskaidrotu un ne tikai par sevi!?
Jūs varat sākt runāties ar Visumu Radītāja Klātbūtni sevī! Visumu Radītājs zina absolūti visu un ar pārējiem noteikti iepazīstinās!
Kā sākt? Ļaujiet padomāt... Nu Jums ir laptops. Laptopam ir tastatūra. Tur ir daudz burtu, pat cipari. Apkārt Jums ir daudz dažādu priekšmetu. Jūs pat varat izdomāt vai izjust sarunu uzvedinošos jautājumos, pirms tam noskaidrojot, kā svārstiņš parādīs Jums "jā", kā "nē". Veltiet sevi fantāzijai un intuīcijas zibšņiem - Sievišķā Sākotne noteikti Jums palīdzēs ar norādēm un atskārsmēm...

Anton Giovanni
pirms 2 gadiem
Sveiki, puiši, es tikai vēlos ieteikt labu aizdevuma uzņēmumu, kurā es saņēmu ātro aizdevumu USD 46 000,00 pa e-pastu, kur es meklēju aizdevumu, lai samaksātu savus rēķinus/parādus un turpinātu dzīvi, tad draugs man iedeva informāciju par šo uzņēmumu, ar kuru es sazinājos. izmantojot šo saziņas e-pastu: [email protected]
Whatsapp +447883183014

Anton Giovanni
pirms 2 gadiem
Sveiki, puiši, es tikai vēlos ieteikt labu aizdevuma uzņēmumu, kurā es saņēmu ātro aizdevumu USD 46 000,00 pa e-pastu, kur es meklēju aizdevumu, lai samaksātu savus rēķinus/parādus un turpinātu dzīvi, tad draugs man iedeva informāciju par šo uzņēmumu, ar kuru es sazinājos. izmantojot šo saziņas e-pastu: [email protected]
Whatsapp +447883183014

Susan Benson
pirms 2 gadiem
Sveiki, dāmas un kungi! Vai jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība? Es esmu Sjūzena Bensone. Esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams biznesa aizdevums, personīgais aizdevums, hipotēkas aizdevums vai aizdevums, lai pabeigtu savu projektu? Ja atbilde ir jā, es iesaku sazināties ar manu uzņēmumu. Mēs sniedzam visa veida aizdevumu pakalpojumus, tostarp ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet mums pa e-pastu: ([email protected]) vai rakstiet man tieši uz WhatsApp, izmantojot: +447360502110, un saņemiet atbildi vienā mirklī.

Mēs esam visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums, un mēs esam apņēmušies palīdzēt jums īstenot visas jūsu vēlmes. Mēs specializējamies strukturētu finanšu risinājumu nodrošināšanā privātpersonām un uzņēmumiem visefektīvākajā un ātrākajā veidā.

Šeit ir daži iemesli, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar mums, lai saņemtu aizdevumu;
* Ērtības – Jūs varat pieteikties aizdevumam jebkurā laikā un vietā.
* Elastīga summa – Jūs izlemjat, cik daudz vēlaties aizņemties.
* Ātrs tiešais finansējums — saņemiet aizdevumu 24 stundu laikā pēc apstiprināšanas.
* Elastīga procentu likme – pieejama procentu likme 3%.
* Augstas apstiprināšanas likmes — jums ir 99,9% iespēja saņemt aizdevumu
* Elastīga atmaksa — jums ir jāizvēlas atmaksas datums — katru nedēļu, mēnesi vai gadu 1–30 gadu garumā.
* Vienkārša tiešsaistes lietojumprogramma.
* Personalizētas konsultācijas un zināšanas.
* Nav slēptu maksu

Nepalaidiet garām iespēju finanšu trūkuma dēļ. Sazinieties ar manu uzņēmumu tagad, mēs varam jums palīdzēt ar aizdevumu, jo esam palīdzējuši daudzām personām un organizācijām, kuras visā pasaulē ir saskārušās ar finansiālām grūtībām

Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu aizdevuma piedāvājumu, lūdzu, nosūtiet mums savu aizdevuma pieprasījumu caur
E-pasts: [email protected]
WhatsApp/Telegram: +447360502110

Starpnieki / konsultanti / brokeri ir laipni aicināti piesaistīt savus klientus un ir 100% aizsargāti. Pilnīgā pārliecībā mēs strādāsim kopā visu iesaistīto pušu labā.

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Šīs sērijas grāmatas ir ļoti interesanta lasāmviela,diemžēl nenopietna. Proti, tajās nav atsauču ne uz vienu pašu autoru izteikto konkrēto apgalvojumu. Ir publicēts izmantotās literatūras saraksts,neviens neliedz visas tās grāmatas lasīt un tad štukot,bet tas nav nopietni. Un līdz ar to arī autoru apgalvojumi ir tādi stipri polemiski, lai neteiktu dzejiski.
Bet grāmatas ir vērtīgas,jo rosina domāt. Ja nepiekrīti autoriem,tad domā - kāpēc. Un meklē atbildes un tas ir vērtīgi.
Bet varēja būt labāk. Protams.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!