Margret Brown
pirms 1 gada
Es neesmu pārsteigts, ka internetā atrodu dažādus rakstus par doktoru Ozigidonu, jo man nav sveša viņa varenā burvestība. Mana aizraušanās ar mīlestību un dzīvi ir atvedusi mani šeit, lai pastāstītu visiem, kā Dr Ozigidon atveda manu vīru, kurš bija prom uz 6 gadiem. Es biju apmulsusi un nomākta, kad mans vīrs, kuru es mīlu un loloju, vairs mani nemīlēja, bet izvēlējās bez iemesla pieķerties citai dāmai uz manu jūtu rēķina, padarot mani traku. Bet tā tagad ir visa vēsture, jo doktors Ozigidons ir pierādījis sevi cienīgs tikt saukts par patiesu un izvēlētu garīgās burvestības ārstu, jo viņš ir noslaucījis manas asaras, atvedot pie manis manu vīru. Vai jums ir nepieciešama bijušā atgriešanās vai esat saskārušies ar kādām problēmām un nepieciešama palīdzība, steidzami sazinieties ar Dr Ozigidon pa e-pastu: [email protected], kā arī viņa Whats-App +2349054750112

Tom Peacock
pirms 1 gada
My name is Tom Peacock from USA, I want to say thank you to Dr Emu for the good thing he has done for me, Though am not sure if this is the best forum to show my joy and happiness for what he has done for me but i can't hide my happiness and my joy so i have to share it with people, my marriage got crashed about two years ago and i tried all i could within my power but to no avail. I saw a post and testimonial about the good things Dr Emu has been doing so I decided to give it a try. though he is always a busy man but when he responded back to my email, he gave me 48 hours for my marriage to be restored really just like he said my marriage was restored since then I am happy and i am living happily i am so grateful to Dr Emu you can always email him here: {[email protected]} or WhatsApp: {+2347012841542}

Dzintars A
pirms 1 gada
Ukraina ir atkarīga no ASV uzticamības!!!
Kāpēc gan Masks pēkšņi kļuva par miera balodi? - Bizness, kurš pamatā nav saistīts ar militiāro industriju - karā vienmēr cieš. Ko darīs ASV tad, kad tie saņems nepārprotamus transatlantisko kabeļu pārrāvuma priekšlikumus? Kāpēc gan ne, ja reiz Masks palika nervozs? Tad ko ASV izvēlēsies: meklēs kompromisu vai izies uz risku?
Labi, Krievija parādija to, ka tās armija nav nemaz tik profesionāla! Nekas nestāv uz vietas un ticamāk ir tas ka tās armija šodien drīzāk kļūst stiprāka nevis vājāka. Izaicinājumi ir mesti un izskatās ka Krievija ir sākusi dziļu valsts pārvaldes restrukturizāciju. Ilgos karus uzvar tikai un vienīgi ekonomika, bet Rietumi šodien stūrē iekšā recesijā un inflācijā, kas ir tiešs globālistu kurētās: pseidoliberālās politiskās utopijas rezultāts.
Un ja Ukraina tiks uzvarēta tad mums kaimiņos būs mūsdienu karam gatava/apmācīta un noformēta armija!!!
Augstāk minētā dēļ: Rietumi Krieviju nespēs uzvarēt - lasi, ASV nenodos Ukrainu!
Iegūstot mieru šodien - tiks iegūta pata situācija - manuprāt perfekti - būs mums (ES t.sk. Latvija) nepieciešamais laiks restrukturizēt mūsu ekonomiku!

Dzintars A
pirms 1 gada
ups, domāju šā:
Augstāk minētā dēļ: Rietumi Krieviju nespēs uzvarēt - lasi, ASV nodos Ukrainu!
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!