jurniece
pirms 1 gada
Atvainojos. Saprotu, ka daudz ko esmu palaidusi garām, bet varbūt kāds varētu atgādināt vai dot norādi, kur noskaidrot, kāpēc vispār ir vajadzīgi feministiski mediji. Ja runa ir par vienlīdzību, tad kāpēc atkal tiek nošķirtas grupas pēc feminisma atbalstīšanas vai neatbalstīšanas principa. Vai tas nav kritiens otrā grāvī?

Edvards Kuks
pirms 1 gada
Es domāju, ka feministisks medijs var būt vērtīga daļa no plašākas mediju vides. Ja pieņemam, ka feministiskas idejas vārda plašākā nozīmē ir labas vai vismaz nekaitīgas, tad šāds medijs ne tikai dod iespēju paust un atbalstīt šādas idejas, bet arī normalizē to parādīšanos citos medijos. Es piekristu, ka nav nepieciešams / vēlams, lai visi mediji būtu feministiski mediji, vismaz ne tā, kā aprakstīts šajā rakstā, bet feministiska perspektīva ir daļa no veselīgas, plurālistiskas mediju vides. Arī raksts, manuprāt, neaicina uz nefeministisku mediju boikotu (nošķiršanu pēc feminisma atbalstīšanas principa), tikai atgādina par redakcijas spēku un iespēju veidot arī šādus medijus.

jurniece
pirms 1 gada
To visu es sapratu. Man nav skaidrs, kāpēc principā vajadzīga šāda mediju un sabiedrības dalīšana-feministisks, nefeministisks? Kāpēc feministiem vajadzīgi atsevišķi mediji? Ja virsmērķis ir vienlīdzība, tad tieksme pēc īpašiem medijiem atsevišķām sab.grupām pēc sociālpolitiskajiem uzskatiem, manuprāt, ir ceļš pilnīgi pretējā virzienā.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!