Oliniete
pirms 2 gadiem
Kas attiecas uz karikatūrām, es īsti nesaprotu, kāpēc Eiropa welkomīgi atver savas durvis citas kultūras, uzskatu un ticības cilvēkiem un tad sāk par viņiem ņirgāties! Bez tam, tādā piektklasnieku jociņu līmenī. Cik cieņpilnas būtu attiecības ģimenē, starp draugiem un kaimiņiem, ja mēs tā rīkotos ikdienā un pamatotu to ar "vārda brīvību"? 

Oliniete
pirms 2 gadiem
Šobrīd, kad Covid-19 izveic savu uzvaras gājienu pasaulē, ir pilnīgi skaidrs, ka vislabākā infrastruktūra un visaugstākā līmeņa medicīna ir bezspēcīga šī vīrusa priekšā. Visu izšķir daba (šis stulbais jēdziens!) - cilvēka organisma spēja pretoties vīrusam un izdzīvot vai mirt. Tas ir kā taifūns, kā cunami vilnis, kas savā ceļā aizslauka visu, ko cilvēks ar savu prātu un rokām ir spējis radīt.

Lakrica Lakrica
pirms 2 gadiem
man patika tas ka daba ir stulbs jedziens, jo dazkart liekas ka šķirotāji tiktiesam dzivo pasaule kur tiek aizskartes mates dabas jutas

jurniece
pirms 2 gadiem
Nedomāju, ka vajag tik ļoti sarežģīt lietas. Ir zināms, ka pastāv vīrieši pedofili un izvarotāji, bet tāpēc taču mēs neskatīsimies ar aizdomām uz katru vīrieti. Kāpēc dēļ islāma radikāļiem ar aizdomām būtu jāskatās uz visiem islāma reliģijas piekopējiem ? Tāpat kā pedofīlisma atpazīšanai neizmanto dzimuma pazīmi, tā arī terorisma atpazīšanai nevajadzētu izmantot reliģisko piederību kā pazīmi. Jā teroristi par ieganstu saviem uzbrukumiem var izvēlēties jebko un patiesībā karikatūra nav iemesls slepkavībai. Bet es vienkārši gribētu saprast, vai pārstājot karikatūrās attēlot konkrēti svētos kaut kā tiktu ierobežota izpausmes brīvība? Vai tad paironizēt par reliģisko fanātismu nevar bez konkrēti svēto tēla izmantošanas? Ja tā nav "kacināšana", tad tas ir fantāzijas trūkums. Un mirt par to nešķiet īsti attaisnojoši. Mirt par savu pārliecību, jā, bet par neveiksmīgu karikatūru... Un par vīrusu un dabu. Diemžēl neatceros kur pavisam nesen, bet, manuprāt, Latvijas mediju telpā dzirdēju ļoti labu skaidrojumu par to, ka vīrusi uzbrūk cilvēkiem tāpēc, ka tie pārāk iejaucas un izmaina dabu, nevis kaut kāda mistiska dabas ļaunuma dēļ. Visi tie atkusušie ledāji, kuros gadsimtiem glabājās neaktīvi slimības izraisoši mikrobi vai cilvēkam neparedzētu dabas produktu patērēšana, kurā šie vīrusi mierīgi mājoja nevienu netraucējot. To visu izraisa pats cilvēks, nevis kādi mistiski spēki. Vienkārši jābūt pieticīgākiem, jāmazina sava nesātība.

Lakrica Lakrica
pirms 2 gadiem
parak garsh koments....

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Nu nez - tik īsi ar nekur un nekam neder

Tad jau labāk , ka garāk
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!