Gunta Klivere
pirms 3 gadiem
Grāmatā "Brīnišķīgie gēni" ir aprakstīti medicīniskie pētījumi, kas pierāda saikni starp emocijām un gēniem, kas izraisa noteiktas slimības. Tad nu, lūk, šos gēnus aktivizē negatīvas emocijas! Tas, ko mēs vienmēr esam nojautuši, vairs nav nekāda ezotērika, bet ar pētījumiem apstiprināti dati. Vispār tādu pētījumu, kas pierāda slimību psihosomatisko dabu, ir diezgan daudz, tagad arī Latvijā. Cita lieta, ka no tā neizriet, ka sievietei būtu dzīve jāpavada bez sociālas realizācijas, tikai ģimenes lokā. Izriet tikai tas, ka nav veselīgi būt ilgstoša stresa ietekme un pretrunās ar savām patiesajām vēlmēm, kādas nu kuram tās ir.

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Nr1 - domāju , ka vēzis tomēr pirmkārt, ir saistīts ar nenormālo ķimizāciju.

Lai satori uzaicina, kādu speciālistu, kurš kaut vai anonīmi, lai izstāsta, cik un kādas ķimikālijas tiek lietotas , lai graudus izaudzētu, pēc tam lai graudu izkaltētu un uzglabātu un protams, pēc tam viss krāšņais ķīmijas zieds maizi cepot.

Nr 2 - seksuāli neapmierinātas sievietes slimo biežāk - nu ielieciet saitīti arī uz šādiem pētījumiem.
Man žēl, ka neesmu saglabājusi saiti uz zin. pētījuma aprakstu, cik ārstējošs ir glāsts, mīlestība
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!