Ar bērniem
14.08.2019

Cirka festivāls "Re Rīga!" izziņo bezmaksas izrādes un nodarbības bērniem

Komentē
0
Saglabā

Laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivālā "Re Rīga!', kas notiks 20. un 21. augustā Rīgas cirkā, īpaša programmas daļa būs veltīta bērniem; izrādes bērniem un Rīgas cirka skolas nodarbības festivālā varēs apmeklēt bez maksas.

Abas festivāla dienas — gan 20., gan 21. augustā — laikmetīgā cirka festivālā būs īpaša programma bērniem: vispirms ar izrādi uzstāsies iluzionists Gabriels Gots, bet pēc tam bērni varēs izmēģināt veiklību Rīgas cirka skolas nodarbībās.

"Iluzionista Gabriela Gota izrāde bērniem ir klasiskajās iluzionisma tradīcijās ieturēta izrāde, kurā mākslinieks galveno lomu liks spēlēt rotaļlietām. Mazie skatītāji izrādē varēs gan pabaidīties, gan smieties, bet galvenais — brīnīties. Tas būs ceļojums cirka fantastiskajā pasaulē, kur šķietami parastas rotaļlietas iegūst spilgtus raksturus un iekuļas dažādos notikumos," sola rīkotāji. Izrādes notiks abās festivāla dienās no 18.00 līdz 18.30 Rīgas cirka Zirgu stallī, un tās varēs noskatīties bez maksas.

Lai ļautu festivāla mazajiem apmeklētājiem ne tikai redzēt, bet arī pašiem piedzīvot cirku, festivālā darbosies arī Rīgas cirka skolas rotaļu laukums. "Māka žonglēt, spēja noturēt līdzsvaru un koncentrēties, iemaņas aktiermeistarībā, veiklība un laba sadarbības prasme — tās ir iemaņas, kas noder ne tikai cirkā, bet arī dzīvē. Rotaļu laukumā bērniem kopā ar Rīgas cirka skolas pasniedzējiem būs iespēja izmēģināt staigāšanu ar ķekatām, apgūt pamatiemaņas žonglēšanā un objektu manipulācijā," raksta rīkotāji.

Apmeklētājiem būs arī iespēja spēlēt lielo cirka spēli un iejusties dažādu akrobātu un žonglieru tēlos. Rotaļu laukums būs atvērts abas festivāla dienas no 18.30 līdz 21.00. Nodarbības bērni drīkstēs apmeklēt pieaugušā pavadībā.

Ar visu festivāla programmu var iepazīties šeit.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!