Publicitātes attēls.
 
Notikums
26
Apr
12:00

Muzikālā cirka izrāde "Nevaru ciest, ka viņi ēd tik skaļi"

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 26. aprīlī plkst. 12.00 Liepājas koncertzālē "Lielais Dzintars" notiks muzikālā cirka izrāde "Nevaru ciest, ka viņi ēd tik skaļi".

Muzikālā cirka izrāde "Nevaru ciest, ka viņi ēd tik skaļi" vērš uzmanību uz to, kā pusaudži reflektē par apkārtējo pasauli. Sadzīviskie sīkumi piepilda lielāko daļu mūsu ikdienas, bet pusaudžu vecumā ierastās un pazīstamās lietas nereti izraisa konfliktus ar apkārtējiem – par to, ka kāds pārāk skaļi ēd, velk drēbes kaitinošā krāsā vai tur pildspalvu citādāk kā mēs gribētu. It kā muļķīgi, bet katrs no mums ir bijis situācijā, kad šādi sīkumi izprovocē uz pārspīlētu rīcību vai domām.
Vienlaikus aizkaitinājums par citu skaļo ēšanu norāda uz mūsu priviliģēto stāvokli – mums ir resursi. Un brīdī, kad sastopamies ar lieliem dzīves izaicinājumiem, vai kaut kas atgadās ar mūsu tuviniekiem, šie kaitinošie ikdienas paradumi aizmirstas un kļūst maznozīmīgi. Mēs pārstājam cīnīties cits ar citu.

Izrāde tapusi projekta "CirqueMusique" ietvaros. Radošo darbnīcu laikā jaunieši dalījās pārdomās par to, kādu viņi redz pasauli un kādas ir viņu attiecības ar citiem cilvēkiem un pašiem ar sevi. Atbildēs bija dzirdamas gan cerības par to, kādā pasaulē viņi gribētu dzīvot, gan tas, ko viņi šobrīd uzskata par netaisnīgu savā dzīvē.

Kombinējot jauniešu pārdomas un radošo darbnīcu laikā attīstītos cirka elementus, dramaturģe Ance Muižniece radījusi stāstu par dažādu indivīdu attīstības ceļu līdz sevis un pasaules pieņemšanai. Ceļš sākas ar šaurāko loku (es – kā daļa no ģimenes), tālāk pievēršas vidējam lokam (draugi). Vēlāk tas aizved pie lielā loka (sabiedrība), lai noslēgumā atgrieztos pie sevis (es) jau ar citu izpratni par sevi un pasauli.

Izrādi veido četri skaņdarbi, kurus radījuši komponisti – Krists Auznieks, Platons Buravickis, Linda Leimane un Santa Ratniece. Četrās ainās tos uz skatuves izspēlē un atspoguļo pieci cirka mākslinieki un pieci mūziķi.

Izrādes mērķauditorija: jaunieši vecumā no 13 līdz 18 gadiem.

Biļetes nopērkamas "Bilesuparadize.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!