Inocents Xeno
pirms 2 gadiem
Jā....Saprotu cien. autora sāpi. Bet - kāda jēga ir no tādas - kaut kādu tur "partiju" demokrātijas, ja tās REZULTĀTS (TE, Latvijā) ir: 1) referendumu nu var ierosināt tikai ap 150 000 pilsoņu paraksti (tas ir - pie zem 2 miljoni kopskaita!); 2) ap 300 000 Latvijas pilsoņiem NAV darba Latvijā (bet ir darbs emigrācijā)); 3) OIKu nevar atcelt, jo...nu, negrib atcelt )) Ir, kā ir, paldies Dievam - bet vai tad šis ir apmierinošs stāvoklis mūsu (MŪSU!) neviena neokupētajā valstī? - NĒ, PROTAMS!..... Tad lai nu Baltkrievijā paliek, kā ir - varēsim taisīt salīdzinājumu pēc laiciņa; būs "pierādījumos balstīti" fakti )))

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
plus vēl nenormālā sociālā nevienlīdzība , netaisnīgā nodokļu sistēma un atļaujiet un piedodiet to negantību - padirstā kultūras nozare

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Starp citu- puaro.lv ir informācija, ka tieši Latvija Lukašenko nodrošina ar konfidenciālu informāciju par opozicionāriem.
Ir jau grūti saprast, kam ticēt un kam nē, bet kamēr nav publicētais atsaukts kā nepatiess, nav pamata netcēt.

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Es brīnos, ka Zanders brīnās. Ar ko tad mēs atšķiramies no Baltkrievijas?

Nu ņemsim par piemēru RD vēlēšanas. Par ko lai balsoju? Par saskaņieti, kurš RD gada laikā nopelnīja vairāk kā labākais mākleris Ņujorkas biržā un kura un kura partijas

bagātība auga proporcionāli rīdzinieku nabdzībai ? Par Vienotības Ķirsi, kuram bijušas 100 iespējas savus vārdus vērst darbos, bet to nav darījis un nav saprotams, kāpēc man jānotic, ka nu kaut ko darīs?
Par NA , kuras kandidāts izvirzīts ar mērķi, lai par šo partiju nebalso?
Par Attīstībai / Par Staķi, kurš smaida tikpat valdzinoši, cik Bondaru Mārtiņš un nav saprotams, kāpēc mums būtu jāvēlas vēl kāda ģimenīte , kuras apskaužāmā laime cieti turas uz tautas stabilo nabadzības līmeni.
Pasakiet - par ko balsot. Par smuko vaigu Valaini, kur tāda izvēle skaidri noprotams, ka nozīmēs Jūrmalas likteni arī Rīgai? JKP nogremdēja Jurašs - lai jau dāma cīnās, es neticu.
Goda vārds - ja ne diametrāli pretējā pasaules izpratne , es balsotu par Ždanoku.

Jo cēlāk runā politiķi, jo sliktāk dzīvo tauta Latvijā. Nu neticu, nu neticu un viss, ka Baltkrievijā ir sliktāk kā Latvijā.
Žurn. IR bija publicēta baltkrievu disidenta vēstule, lai neļaujot iznīcināt demokrātiju Baltkrievijā - es komentāros tā arī ierakstīju, ka palīdzēt nevarēsim, ka pēdējiem spēkiem paši savu vēl turam. Aizsūtīju šo pie igauņiem - tiem viss labi, tie lai palīdz.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!