Clara Smith
pirms 1 gada
Contact Dr Ozigidon if you have been trying to conceive, I never thought I'd be writing this message but after 5 years of infertility and nearly lost my marriage due to not being able to have a child after suffering from PCOS and my TUBES ARE TIED, and severe endometriosis and scanning, I was told that IVF was the only option. This was something we could not afford and had almost given up hope of becoming a parent. A friend of mine recommended Dr Ozigidon to me and persuaded me to contact him, I finally contacted him and he made a spiritual breakthrough to get me pregnant with his powerful spell, within 2 weeks I was pregnant (naturally!!!) and my tube was untied as instructed by this powerful sorcerer. Now! I gave birth to healthy twins in February. I am writing this testimony for those women who are facing the same challenges or even more, depressed with no light at the end of the tunnel. Give Dr Ozigidon a try to help you solve your problem, and hopefully you'll have the same success that I have had. His email address ([email protected]) . Call or Whats-App him +2349054750112. I wish you all happiness in your marriages.

Imants Vingolds
pirms 1 gada
Manā ģimenē vienmēr ir valdījis veselīgs nacionālism. Par savu patriotismu varu teikt- Un par savu Tēvu zemi, labāk mani karā kāva, ne celiņa maliņā. Patlaban būtu jāmeklē veidi un stimuli tiem Latvijā dzīvojošajiem KF pilsoņiem, es uzsveru KF PILSOŅIEM kuri gāja un vēlēšanās balsoja par V.Putinu, rast iespēju pamest Latviju Krievijas Federācijas virzienā. Eiropas Savienībā tiem nav ko darīt. Piemineklis, kas tika celts atbrīvotājiem un pārvērties par Latvijas okupācijas slavinātāju pulcēšanās vietu ir JĀDEMONTĒ!!! KARAVĪRU FIGŪRAS JĀPĀRKAUSĒ (pārkalsim zobenus lemešos), sievietes figūra lai stāv piemērotākā vietā. Parkam vajadzētu kļūt PAR Latvijas Neatkarības cīņu UZVARAS PARKU. Uzskatu, ka būtu lietderīgi ieskatīties tajā, ko toreiz te plānoja 1938 gadā. Tiem kuri Latvijā uzrunā krieviski jāpajautā- Vai esat ciemos? Вы у нас в гостях? Ja prasmes atļauj var runāt ruteņu mēlē , varbūt angliski, taču ja darīšana ar pašmāju krievvalodīgo, krievu te nav ir BALTIJCI, kā tos dēvē KF, tad konsekventi jārunā latviski! Tomēr galīgi zaudēt krievu valodi nebūtu labi, jo tā veidojusies kā slāvu valodu savārstījums un to protot vri lasīt info avotus vai skatīties tos vai citus video materiālus. Berlīnē Aviomesē ILA-2018 man bija interesanta situācija. Neskatoties uz manām ļoti labām ruteņu valodas zināšanām man pieklājīgi piedāvāja gidu ar angļu valodas prasmēm līdz paziņoju : На хpен мне ваш англичанин, tad šiem pieleca, jo pēc krieva nu nekādi neizskatos. Vakareiropā viemmēr esmu uztverts kā eiropietis - Atlantijas baltu rases piederīgais, kas arī tā ir.

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Un vēl - es nespēju mierīgi skatīties uz grūtniecēm ,maziem bērniņiem. Man vienmēr jādomā ,kādā pasaulē ienāks un dzīvos bērni.
Nu es priecājos,ka pusmūžam ir vismaz viens labums - bet nekad neesmu bijusi egoiste.

Atcerieties to burtiski ģeniālo izstādi Arsenālā par Gustavu Kluci? Tas foto Butinas poligonā pirms nošaušanas...tas skatiens - nevar būt....,kad zini,ka var un kā vēl var....

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Es gribētu Skaisli laist pensijā, bet nu bail,ka mani apēdīs bez tās Skaisles virsdrēbēm.
IR viens traks levitists = putinists mani grib aizsūtīt uz Sibīriju,jo es skaidri un gaiši paužu viedokli,ka arī intelektuālais prezis levits ir Latvijas politiskā neveiksme,nevis veiksme.
Satori te spiež pist prom un aizvērties, kamēr facebook es pat neveiklas asprātības dēļ tieku noknābāta kā vista pirms grillēšanas. Nu tas nav normāli.

Man lielāka dūša ir mūsmājas putinistiem ko pateikt,nekā uzstāties it kā brīvās Latvijas .medijos un soctīklos

Nu tā

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Un ja nu kāds nacionālismu ir sačakarējis - tad aicinu satoristus sotpsistus un punctistus paskatīties uz sevi spogulī.

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Cicero.de podkāstāir saruna ar vēsturnieci Sandru Kostneri.
Viņa Vācijā ir apvienojusi 650 mācībspēkus un zinātniekus,lai uzsāktu organizētu cīņu par zinātnes un viedokļu brīvību. Viņa skaidro,kas ir identitātes politika un kāpēc tās agresīvā cīņa un uzvaras gājieni daudzās pasaules universitātēs ir noveduši būtībā pie brīvās domas terora, pie melu un "vienīgās" patiesības dominances un kāpēc tas novedīs, var novest pasauli jauna totalitārisma ārprātā.

Tas,ko raksta punctum, ko sludina satori - mani šausmina. Jo tā ir par 101 procentu jau pueredzēta okupācijas uzspiesta okupantu ideoloģija.

Tas,ka Gaile inga vai Auziņanna var savas patiesības pasludināt par īstajām ...un pretdndēt uz cilvēku likteņu noteikšanu...

Man par 101% nav nekas pret minoritātēm,bet ja minoritāšu tiesību dēļ fundamentāli jāmaina,ar varu jāmaina priekštats par etnisko,par seksuālo, par reliģisko,par .... identitāti, tad es secinu,ka būtībā putins un krievija pasauli ir uzvarējuši

Liva Kreislere
pirms 1 gada
Virsraksts lika atcerēties vienu jauki skaidrojošu rakstu par mītu lomu mūsu (post-ussr) valstu attīstībā. Kopš tā izlasīšanas vairs nevarēju nelūkoties uz visu caur tām atmodas simbolu brillēm un ar depresīvo apziņu par to, ka tikai viens ļaunais kangars var mūs vienot.  https://www.urban.ee/pdf/15/U15-1-en.pdf 
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!