Kārlis Vērdiņš
pirms 3 mēnešiem
Jā, bet par ko ir šis komentārs?

Peteris Bankovskis
pirms 3 mēnešiem
Sveiciens! Iespējams, ka "Satori" redakcijas izvēle, liekot šim rakstiņam atrasties sadaļā "komentāri", nav bijusi īsti laimīga. Kaut gan kāpēc gan manas īsās pārdomas par Engures mācītaja Brandta senseno Hamleta monologa izlietojumu nevar izlasīt kā komentāru? Brandta norūpētība par pašnāvību izplatību Vidzemē ir saprotama, un tas, kā viņš argumentācijai izlieto laikam jau paša, visticamāk ar vācu valodas starpniecību atdzejoto Hamleta monologu, ir patiešām apbrīnas vērts. Gan jau viņa kolēģi mācītāji to pienācīgi novērtēja.

Raimonds Ķirķis
pirms 3 mēnešiem
Par ko ir šis komentārs?

Sunflower W
pirms 3 mēnešiem
:) Par to, ka gan apropriējot, gan neapropriējot var Hamleta monologu no jauna atklāt citā redzējumā

Sunflower W
pirms 3 mēnešiem
Par tēmu un ne par tēmu - pavisam nesen noskatījos "Hamleta" nosacīti mūsdienoto versiju ar Deividu Tenantu titullomā un jāatzīst, man tas bija atklājums. Pirmkārt, subjektīvi labākais Hamleta tēlojums, kādu līdz šim esmu redzējusi. Otrkārt, ka sen zināmas lietas var skatīt pavisam jaunā kvalitātē, kā paplašinātā realitātē.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!