Ģirts Kizenbahs
pirms 1 gada
Cik stulbs domu gājiens. Un kur ir šodien tie vakcinācijas kulta sektanti? Cik labi, ka Dievs nav baznīca un Dievs nav šī mācītāja izskatā un sacītajā. Kauns Satori par šiem mēsliem.

random test
pirms 2 gadiem
Es paskatījos, kāds ir mans risks mirt no kovida (pēc NHS kalkulatora sanāca ap 0.006%) un izlēmu nevakcinēties. Gadu vēlāk ieeju Satoros un uzzinu, ka tā ir mana jaunā reliģija :D

> šīs kustības pārstāvji ciena dažādas sazvērestības teorijas

Pirms gada arī to, ka Covid-19 ir cēlies no Ķīnas laboratorijas, ka bez vakcīnas visa normālā dzīve būs aizliegta, ka bez vakcīnas cilvēki tiks atlaisti no darba, u.tml. cilvēki sauca par ''sazvērestības teoriju''. Ja jums tas ļauj naktī mierīgāk gulēt, sauciet da jebko par sazvērestības teoriju.

Viss raksts - tikai tukšas frāzes.

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Toties es esmu māņticīga. Ja man kāds tests,vai gaišreģis,vai ģā teiktu - tev viss ir droši, nesaslimsi, es vakcinētos.
Jo ...pag. setsdienā apglabājām kovidnieku - antivakseri. Nebija jauns cilvēks,bet vēl pārdesmit gadus varēja dzīvot

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Debess, arī neesmu zinātniece, bet izteikties ta gribas tik un tā.
Lūk, savulaik jūtjūbī skatījos tādus video,kuros parādīts,kā mūs pārvalda reptiļi- citplanētieši. Kaut kādā brīdī noticēju un spalva sacēlās un kādā nākamā brīdī šņācu- stulbums kaut kāds.
Bet kad vēroju kas notiek pasaulē , man apkārt, tad brīžiem atgriežos pie tās domas,ka laikam tomēr mūs pārvalda tie citplanētieši reptiļi.
Cik šausmīga nāve no kovid, bet vai nav šausmīgi redzēt un apzināties,kā mēs kā Eiropas civilizētā daļa kļūstam necivilizēti ? Var cilvēku noslepkavot pārgriežot rīkli, nošaujot, nu visādi tā fiziski, bet var noslepkavot liedzot medicīnisko palīdzību, liedzot informāciju, liedzot elementāru iztiku.
Neviens tā arī neraksta konkrēti,cik mirst vēžinieki, bet onkologi saka,ka katru dienu viņu mirst vairāk kā kovidnieki. Tagad insulta dr - neiroloģe saka,ka katru dienu mirst 4- 5 insulta slimnieki. Pulmonologi saka,ka liedzot ārstu kobsultācijas nenormāli audzis plaušu vēža un turbekolozes slimnieku skaits. Un tas viss situācijā,kad mums naudas vairāk kā jebkad agrāk.

Vai šis klibais kroplais zaļo kurss un konf. Glāzgovā....ja mani kādu rītu modinās putins vai reptilis, vai abi kopā, nu laikam taču nebūšu pārsteigta. Iespējams pat atvieglota,kad beidzot ir skaidrība....

Jā ir bailes no kovida, baigākās, bet goda vārds - bail ir arī no cilvēkiem. Gan īstiem,nu gan tādiem,kuri var izrādīties ir reptiļi.... bail no mūsu valdības, trakāki kā vilkači....nu un LĀB Aizsilniece - kā alisīte no aizspogulijas un no tādas man ar' bail

Rudolfs Putnins
pirms 2 gadiem
Šeit jāpiekrīt Mārim Kūlim, kurš izteicās, ka nekritiska attieksme pret zinātni, tāpat kā konspiratīva domāšana vakcīnu sakarā nereti ir hipertrofēts mūsdienu garīgums. Judokristiānisko "debesu papiņu" esam veiksmīgi nokāvuši un tā vietā katrs pēc savas saprašanas salipina savu dieviņu. Pasaule ārpus mums darbojas loģiski, bet mūsos iekšā tā tomēr kustās pēc naratīvās mehānikas.

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
No vienas puses es saprotu,ka importēti mums ir tikai daži - kariņš,levits,tērauda un tā, pārējie vietējie, bet nu ko var gribēt no aritmētiski vidēja Latvijas cilvēka,ja mums saeimā depurāti vairāk ir notiesāti vai apsūdzēti noziedznieki, nekā labākie - inteliģentākie un morālākie tautas pārstāvji.

Mediķi, skolotāji tiek nīdēti kā suga. Pilnīgi kā tāds staļina kurss,kā šos ātrāk nokillot, bet zinātniekiem kā Ukrainas golodomoru utaisīt, nedod naudu un lai iznīkst...

Nu ko.man domāt? Saraut plecus un klusēt , pa kaadam komentāram kā žults attīrīšanas līdzekli uzrakstīt, bet tas arī viss.

Jāsēž tai laivā,kuru dēmoni paātrinātos tempos velk uz elli. Iespēja izlekt krastā nav. Nu nav!

Ļoti grēcīgs cilvēks
pirms 2 gadiem
''Traģikomiskais šajā situācijā ir tas, ka savās bažās un pretestībā antivakseri intuitīvi nemaz tik ļoti nekļūdās. Tikai problēma ir tā, ka viņi problēmas nevis racionalizē, bet interpretē reliģiskās "Gaisma pret Tumsu" kategorijās.''

Te arī lielākā problēma - tā vienkārši nav patiesība. Tāpēc arī neuzticība medijiem un zinātnei ir, pilnīgi pelnīti, sasniegusi šādu kušanas temperatūru. Roberts Melons, kurš ir mRNA tipa vakcīnas izgudrotājs, arī saka, ka pašreizējajā izpildījumā tā [vakcīna] esot ļoti kaitīga. Nesaku, ka viņam piekrītu, bet, no otras puses, kāpēc, lai es viņam nepiekristu? Zinātnieks tomēr, izglītots, pat vēl vairāk - izgudroja šī tipa vakcīnu utt.
Es pats no zinātnes neko nesaprotu, kādā veidā, lai es izfunktierēju, kuram vairāk taisnības - Ugam Dumpim vai Robertam Melonam, Stenfordas universitātes mikrobioloģijas profesoram, kurš Džo Rogana šovā stāsta, ka vakcīna neko daudz nepalīdzot(un, ļoti iespējams, esot pat kaitīga), vai Stradiņu universitātes dekānam, kurš stāsta, ka tā ir ''best thing since sliced bread''? Un vienu dienu iverktemīns ir zirgu zāles, kuras dzer traki cilvēki, bet nākošajā dienā izrādās, ka tās ir cilvēku zāles, kuras dažreiz tiek dotas zirgiem, vienu dienu maskas aizsargā, pēc nedēļas neaizsargā, vienu dienu vakcīna ir 99% efektīva, pēc mēneša 60% efektīva utt.
Vienīgais risinājums varētu būt uzticēties zinātnieka vairākuma viedoklim, bet tas nav īsti labs arguments, jo pēc tās loģikas sanāk, ka zeme ap sauli sāka riņķot tikai brīdī, kad Kopernikam izdevās pārliecināt vairākumu.
Īsāk sakot, kā Marija Antuanete reiz izteicās - Ja viņiem nav skaidras patiesības, ko ēst, lai ēd ontoloģisko haosu!

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Kam vispār ticēt?
Knab palaiž reklāmu - apkarosim korupciju. Opozīcija brēc - koalīcija korumpēta,bet knab klusē- reklāma ir ,viss, pietiek. Basta. Korupcija nav.

Vai tv rāda narkomānu noziegumus uz ceļa, CP ziņotājam nevis saka - tūlīt būsim, bet vērojiet situāciju. Būs līķi , nu varbūt sizbrauksim, nebūs - nebrauksim.

Korupcijā apšmulēto pūci sondors pabaidīja - uzreiz sonforam pants un narkotikas, kad tas pats sondors terorizēja žurnālistus - tā pati VP klusēja...
Nu tā varētu turpināt.

Es domāju,ka tas naids pret netaisnībām pūtīsies kā tāds balons līdz uzsprāgs un tad slikti būs visiem...

Dzintars A
pirms 2 gadiem
> Tikai problēma ir tā, ka viņi problēmas nevis racionalizē, bet interpretē reliģiskās "Gaisma pret Tumsu" kategorijās.
Visi, kuri savu argumnetāciju papildina ar sekojošu oponentu klasificiēšanu: tumsoņa, atpakaļrāpulis, Kremļa aģents... rada šīs kategorijas: "Gaisma pret Tumsu".
Neviendabīgās "Trampisma" kustības pamatojums/dzinējspēks ir pseidoliberāļu praktizētā/uzspiestā "vērtību" degradācija un dekonstrukcija - šīs "vērtības" tiek uzspiestas gan liberāļiem, gan konservatīvajiem. Piemēram vīrietis, ja tas uztver/pieprasa respektēt to, ka tā dzimums atšķiras no dzimtes - nu nevar, medicīna mespēj, to pataisīt par sievieti - korekti tādas personas būtu saukt savādāk - ierosinu: "androgīds". Ko Jūs darīsiet, ja kāds spiedīs mēnesi saukt par sauli un ECT to personu/uzskatu atbalsta?
Par vakcīnu un antivakseriem.
Kas ir vakcīna? - Vakcīna pasargā X% no saslimšanas (punkts).
Mesendžer tipa injekcija pretendēja uz vakcīnas godu, bet diemžēl tā ar saviem rādītājiem neklasificējas vakcīnas godā.
Mesendžer injekcija atvieglo slimības gaitu un samazina mirušo skaitu, kas ir jauna/inovatīva medicīnas nozare.
Jo ātrāk šo faktu visi atzīs, jo mazāk tiks diskreditētas īstās vakcīnas, kuras reāli pasargā no saslimšanas.
Pamatatšķirība starp vakcīnu un mesendžer injekciju ir sekojoša:
* vakcīna imunsistēmu iepazīstina ar visu slimību;
* mesendžer injekcija iemāca imūsistēmu par kādu slimības īpašību - c19 gadījumā risina vīrusa piesaisti cilvēka šūnai.
Galvenā, akli ticīgo zinātnei, kļūda ir sekojoša - Jūs neprotat atšķirt antivakseri no piespiedu injekcijas pretinieka.
Esmu brīvprātīgi vasarā saņēmis šo mesendžer injekciju, bet esmu kategoriski pret piespiedu injekcijas realizāciju.
Nāve vai ierobežota demokrātija/brīvība pār savu ķermeni - es izvēlos nāvi, ja tā būs lemts,
Negribat cienīt - meklēt risinājumu ar oponentiem par slimnīcu noslodzi - būsim šķelti.
Šo var atrisināt vienkārši: valsts uzaicina injekcijas pretinieku. iepazīstina ar situāciju un piedāvā sekojošo:
1) veikt injekciju;
2) veikt papildus apdrošināšanu un tas saņems pilnu med. aprūpi;
3) atteikšanās gadījumā tam nebūs pieejama augsto izmaksu medicīna.

Gus Gus
pirms 2 gadiem
"Jūs neprotat atšķirt antivakseri no piespiedu injekcijas pretinieka." - kā naglai uz galvas! Bet daudzi arī neatšķir kristiešus no homofobiem. Vispār pēdējā laikā tik daudz kategoriju kļūdu nākas dzirdēt.
Šobrīd arī tiek pārdefinēti jēdzieni "obligātā" un "piespiedu". LR1 kādā diskusiju panelī, neatceros, diemžēl, kurš tieši žurnālists (iespējams, Aidis Tomsons) teica: "Bet ar varu taču nevienu nespiež!" Parasti šādus tekstus nākas dzirdēt no cilvēkiem, kas pārtiek no fondu un projektu naudām, kā arī politiskās ierēdniecības, kas nevar iedomāties, kā tas ir - palikt bez darba un tātad bez iztikas ģimenei, bez iespējas samaksāt īri un elektrību, jo lielākā daļa Latvijas sabiedrības jau šobrīd dzīvo no rokas mutē. Valstij nav tiesību atņemt indivīdam viņa pamattiesības uz darbu, tātad izdzīvošanu, uz pārvietošanās brīvību, un būšanu brīvam no jebkādas diskriminācijas personisku medicīnisku izvēļu dēļ. Citādi tā ir tirānija. Paskatieties, kas notiek Austrālijā. Tur šobrīd pilnās burās tiek būvēta divu kastu sabiedrība. Vai mums to vajag? Pirms diviem gadiem nevarēju iedomāties, ka kaut kas tāds varētu notikt ārpus totalitārās Ķīnas vai Ziemeļkorejas.
Par risinājumiem jūsu ieraksta beigās varētu piekrist. Pievienotu vēl vienu punktu - 4) Valsts garantē izmaksāt 500 000 kompensāciju par katru nopietnu sakropļojumu vai letālu gadījumu mRNA injekcijas blakņu dēļ. Tas pārliecinātu vakcinēties tos, kas būtu gatavi to darīt, bet, piemēram, ir vienīgie apgādnieki savai ģimenei, un nevakcinējas, jo apzinās iespējamos riskus.

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Sapņotāji,kā no tās dziesmas ...
Nu piem., savedām afgāņus, salaidām citus islāmistus, bet savus bērn7s spundējam karceros un turam pusbadā.
Un kādu vakcinācijas politiku jūs gaidiet no tādas valsts?
Vakcinācijas birojs jau cik gadus dzīvo kā zelta cilvēki,bet kad Latvijā sākās vakcinācija?

Austrālijā veidojas 2 kastu sabiedrība, bet kā pie mums? Kā to sauc,kas pie mums notiek ?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!