Kellie Wilson
pirms 4 gadiem
Tas ir Oceanic finansējums, mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām un uzņēmumiem visā pasaulē, mums ir reģistrēta un licencēta aizdevumu sabiedrība. Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai samaksātu rēķinus? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību? vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nopirktu dzīvokli? Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus, ja jūs interesē saņemt jebkāda veida aizdevumu. E-pasts: Oceanicfinance113@gmail.com vai whats-app: +1(267)725-7570

Mežameita Mežameita
pirms 5 gadiem
ui, nejauši iezagusies garumzīme iekš "sacenšas" un "ja", atvainojos.

Mežameita Mežameita
pirms 5 gadiem
1) Radio SWH vēl aizvien ir rīta raidījums, kurā klausītāji sacenšās asprātībā - Andra Freidenfelda Rīta svīta, kas katru darbdienas rītu priecē ar spēlītēm ar valodu.

2) Neskaitāmās dainās ir pieminēta laiva - kā to var ielikt vienā plauktā ar radio un džemperi, pat jā tā tiešām ir aizguvums no kādas citas valodas (no kuras, ja drīkst uzzināt - atvainojiet manu nezināšanu)

ievaj
pirms 5 gadiem
ekh, manuprāt, tas zilonis, kas teju neiespējami tomēr aizvien paliek nepamanīts pašā viesistabas vidū, jeb galvenā nelaime visā šai ņemtnē ap valdou ir tāda, ka mums nav normālas valodniecības kā akadēmiskas disciplīnas. ir kaut kāds savādi tendenciozs nacionāli orientēts konstrukts, kura vērsums un pamata pieņēmumi ir, maigi izsakoties, neskaidri un apšaubāmi.

uzstādījums "aizsargāt valodu" tā latviskajā interpretācijā ir dziļi problemātisks (lai neteiktu - absurds), ja valodu definējam kā mediju, komunikācijas līdzekli. diemžēl LV ejošā valodas definīcija ir primāri vērsta uz nacionālo identitāti, saprotot valodu kā nacionālās identitātes atribūtu, no kā tad arī būtībā izriet visas pārējās nostādnes, intereses, pieejas utt. un skumjākais šai visā stāstā, manuprāt, ir tas, ka mūsu pašpasludinātie valodas "eksperti", stūrgalvīgi noliedzot tās esamību, akli triecas pret straumi, kas nekad nav bijusi un nebūs viņu varā, tā vietā, lai izzinātu tās reālo dinamiku un tādējādi spētu saskaņot savus centienus ar šīs straumes īstenību. jo mērķis saglabāt valodu dzīvu un veicināt tās attīstību ir caurcaurēm atbalstāms nodoms, taču esošajā izpildījumā uz to vērstās darbības, manuprāt, labākajā gadījumā aizvien paliks klaji neefektīvas formalitātes, bet sliktākajā - veicinās akurāt pretējo efektu, jo tās nav saskaņotas ar pašas valodas realitāti. un jo sparīgāk mēģinām valodai uzspiest savas iedomas par to, kādai tai jābūt, jo vairāk mēs ierobežojam tās reālo potenciālu.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!