Lote L.
pirms 1 gada
#NotAllMen uzradies brālītis - #NotAllSex?

Hičenss
pirms 1 gada
Tas teikums ''sekss ir...nešpetns...'' šķiet burtiski paķerts no Stīvena Fraja monologa diskusijā ''Is Catholic church a force for good?''.

Ieva Vilciņa
pirms 1 gada
Man īsti nav skaidrs, ko autors vēlējies pateikt. Vai to, ka mēdz būt labs sekss un mēdz būt arī slikts sekss? Vai arī autors mēģina trivializēt izvarošanu - it kā garāmejot pieminot K.Porziņģim celto apsūdzību?

Dilaila
pirms 1 gada
Pats raksta autors reiz kādā no saviem literārajiem sacerējumiem teica, ka laba vēdera izeja ir nesalīdzināmi vērtīgāka pieredze par sliktu seksu. (Šī izcilā frāze manā ģimenē tiek bieži piesaukta, kad kādam negribas seksu vai ir gremošanas problēmas.) :D
Bet, ņemot vērā austrumeiropiešu fiksāciju anālajā fāzē, iespējams, ka vairums lasītāju minēto tēzi uztvēra pārāk nopietni un, koncentrējoties uz vēdera izejas jautājumiem, seksam atmeta ar roku pavisam. Tā ka varbūt ne tikai internets, bet arī godājamais P.Bankovskis ir daļēji vainīgs pie tā, ka latviešiem ir mazāk seksa.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!