Valērija Lasovska
pirms 4 mēnešiem
Sirsnīgi smējos un lasīju ar lielu baudu, paldies! :)

Inga Miodle
pirms 4 mēnešiem
Piebilde: vēlreiz izlasīju Jūsu rakstu un ievēroju - Jūs sakāt, ka bērnam, ATŠĶIRĪBĀ no Jums - patīk lasīt grāmatas. Jums, iespējams, ir nepamatotas aizdomas, ka tās grāmatiņas, ko esat saņēmusi, kā atdāvinātas, nav lasītas. Jūs neiedomājaties, ka tie atdāvinātāji, ATŠĶIRĪBĀ no Jums, ir bijuši ar CITU ATTIEKSMI pret grāmatām? Atšķirībā no Jums, man patika lasīt un mani bērni lasīja arī manas bērnības grāmatas, kas arī ir saglabājušās mūsu bibliotēkā. Arī es esmu atdāvinājusi savas grāmatas, nezinu gan, kāds ir to liktenis....

Inga Miodle
pirms 4 mēnešiem
Sveiciens! Tomēr nepiekritīšu. Arī es lasīju bērniem priekšā, ļoti daudz, līdz paši iemācījās to darīt. Abi vāki grāmatai - nav mīts! Mācīju bērniem to pašu, ko man mācīja mamma - grāmatiņu nedrīkst plēst un burzīt. Tā jāsaudzē. Pirmās pirku biezos vākos, biezām lapām. Mums ir bērnu bibliotēka, ko nodot mazbērniem. Protams, ka neizskatās, kā no veikala, bet ļoti labā stāvoklī. Vēlāk mācīju izmantot grāmatzīmes, jo lapas ielocīt nedrīkst... Arī pavisam maziem bērniem var iemācīt, ka grāmatiņa ir mīļa un tai pāri nevar darīt. Visām grāmatām ir vāki.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!