zinis
pirms 5 gadiem
kas, Tavuprāt, ir teātra "mērķis" vispār, lūdzu? ..Latvijā?

zinis
pirms 5 gadiem
..teātris - līdzpārdzīvojuma māksla pirmām kārtām?!, vai cik negaidīts, spējš formulējums! lūdzu,pastāstiet īsumā te atvēlētajā formātā ko vēlaties redzēt teātrī izņemot vēlmi pēc nedzirdēta stāsta, un acs uzmetienu sapulcejušamies publikai novertejot to. :) paldies.

aiwwa
pirms 5 gadiem
Izrāde nav slikta, bet mulsinoša gan. Teātris pirmām kārtām ir līdzpārdzīvojuma māksla. Šajā izrādē publika atdzīvojas tikai tad, kad ir iemesls pasmieties. Nu, ir interesanti paklausīties dažādas valodas. Kādu brīdi. Interesanti palūkoties, kā aktieri maina tēlus. Kādu garāku brīdi. Bet pietrūka tās Lielās Virsvērtības.
Tad jau labāk aiziet uz lekciju par vēsturisko gramatiku. Vai sameklēt iespēju noklausīties garāku gabalu latīniski.
Tiem, kas dosies vērot šīs dažvārdu bildītes iz vēstures arhīviem, iesaku sēdēt pēc iespējas tuvāk skatuvei, lai izbaudītu aktierspēli.

Spīdola
pirms 5 gadiem
Manuprāt, ir gan teātrim mēŗkis, gan man - ejot uz teātri konkrēts mērķis.
Teiksim - pēdējā izrāde,ko skatījos JRT bija Kabalas noslēpumi. Un mans mērķis bija veltīt savu laiku un naudu,lai ar mākslinieku acīm - paskatītos, ieraudzītu utt. - kabalas noslēpumus. Labi,skaidrs,ka nebija man doma,ka tagad kaut kādus noslēpumus atklās un tomēr.
Un tad bija tā, ka es ļoti daudz guvu šajā izrādē. Tā doma-ideja par lidostu un ebrejiem - kā mūžīgiem ceļā un pasaules vilinājumos,tad Vainhausas tēls - privātu iemeslu dēļ mani aizkustināja un tādas domas "ietaisīja" embrija pozā,kuras es dzemdināju jau vēlāk, mājās esot. Jā un tad tā skrodera nāve. Bija daudzas vietas,kas man traucēja - es par to vienmēr ierakstu JRT mājaslapas atsaucēs. Un tomēr - tā bija izrāde, par kuru es gribu teiktu standartfrāzi - tā mani garīgi bagātināja. Sapirku biļetes uz šo izrādi draugiem un radiem kā dāvanas - ar piebildi - pašas pārbaudīts.
Ja nu gadījumā šos komentārus lasa kādi JRT aktieri - es gribu nodot ziņu - es jūs ļoti ļoti mīlu. Konkrētajā izrādē - jo īpaši Āboliņu un Razumu.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!