Gunta Klivere
pirms 4 gadiem
Vēl jaunībā pamanīju, ka vīrieši dzīvo milzīgās pretrunās- viņus pievelk seksuālas sievietes, pie tam ir svarīgi, lai viņas pievilktu ari citus vīriešus, jo tad uz viņu rēķina var celt savu statusu barā, bet tajā paša laikā viņam jābūt seksuāli nepieredzējušām, naivām un visādu kompleksu pilnām. Ko vērta kaut vai leģenda par to, ka lūk, vīriešiem var būt sekss tikai seksa pēc, bet sievietēm tas vienmēr nozīmē dziļas jūtas. Ir tik smieklīgi vērot vīriešu apmulsumu, uz šo pajautājot pretī: tad ar ko jums, puiši, ir tas sekss seksa dēļ? Ar citiem vīriešiem? Nu, jo sievietes taču tā nemaz nevar! Tā nu sievietei jādanco uz naža asmens, jo " ja nedod- kuce, bet, ja dod, tad mauka".
Gribu izmantot iespēju un kārtējo reizi pareklamēt Singapūras Satīnu, visu laiku autentiskāko un ģeniālāko latviešu grupu. Dziesmā "Eskortserviss" ir tik jauka ironija par šo ambivalenci. " Es mīlu maukas, es mīlu šitās maukas!" Nu, protams, ka jūs viņas mīlat, nevajag kautrēties.

Andis Kalviskis
pirms 4 gadiem
Cik spēcīgai gan jābūt kauna un  netīrai? sajūtai, lai pēc sugardady nevarētu veidot veselīgas sex attiecības ar savas paaudzes cilvēkiem? Vai ir kaut kad pētīta kauna sajūta jaunuvēm pēc pirmās nakts tiesībām ar dzimtkungu? Kā tie pāri tam tika pāri? 
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!