GEJUFEJA
pirms 7 gadiem
kopumā ņemot, man ir viens pīpis, kas notiks ar SA. zinu tikai to, ka pagājušajās vēlēšanās mans ieliktais plusiņš uz nākamajām nepagarināsies. izsvītrošu, ka nočaukstēs. un vispār, es vēl padomāšu, vai vienotība, kas šo gadījumu galu galā noklāja ar impotentiem eifēmismiem (neveiksmīga komunikācija, mhm, es šādu rīcību sauktu par ņirgāšanos), vispār būs ko pelnījusi. turklāt, ja mēs raugāmies pēc vēsturiskas paralēles mūsu pašu politikā, es liktu ainārus pie malas. lagzdiņš ar savu dienesta biedra sveicienu ir kudi līdzvērtīgāks keisstadijs. atslēgas vārdi - varas pārstāvis ar zudušu realitātes izjūtu.

Jānis KāŠtā
pirms 7 gadiem
Šoreiz rodas jautājums- par ko īsti bij šis raksts? Lasot gaidiju nākamo rindkopu, varbūt šeit beidzot būs intriga, būs atbilde, iztirzājums? To s.a. Ir politisks latvijas brežņevs tapa skaidrs kad tika mainīti deputāti- fotomodeļi pēc vēlēšanām. Bet par ko bij šai rakstā?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!