Juris M
pirms 6 gadiem
Jā, autora galvenā sāpe ir cilvēka atsvešināšanās no dabas, viņa grāmatas pievēršas dažādiem tās aspektiem.

Juris M
pirms 6 gadiem
Smadzenēm ir tāda īpašība ka tās cenšas atrast mazākās pretestības ceļu, un tas izpaužas arī šajā situācijā kad jaunās tehnoloģijas, kuras ir radītas lai palīdzētu tikt galā ar dažādiem uzdevumiem, kā piemēraam oerientēšanās vai padarāmo darbu saraksts, bet rezultāts ir tāds kāds ir minēts šajā rakstā- šīs smadzeņu funkcijas tiek lietotas arvien mazāk un tas vēlāk ir par iemeslu Alzenheimera slimībai utt.
Būtu labi ja skolās pasniegtu tādus priekšmetus kā orientēšanās (ne tikai fizkultūras ietvaros bet kā patstāvīgu mācību priekšmetu, man tas šķiet ļoti svarīgi jo šīs funkcijas- orientēšanās pēc apkārtējās vides, zināma šo smadzeņu funkciju aizmiglošanās paredzama) un laika organizēšana.
Padomju Savienībā nebija šausmu filmu žanra, un tas arī bija iemesls kāpēc ar miiglai netika piešķirtas visādas mistiskas nozīmeskas ir sastopamas tā sauktajos 'rietumos' uzņemtajās filmās. Ezītis miglā bija pierādījums tam ka migla ir pilna ar pārsteigumiem un atklājumiem bet ne šausmām.
Es nesen sāku lasīt grāmatu The Natural Explorer kuras autors runā par orientēšanos pēc vides kontūrām un kokiem kā par izmirstošu mākslu.Pastnieks
pirms 6 gadiem
Ne tik daudz par pamatdomu, bet par miglu kā eksotiku -- mūsdienās laikam par tādu kļuvuši kāvi, kurus ap 80iem gadiem varēja redzēt debesīs tīri bieži.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!