Foto -Ģirts Raģelis
 
Lekcijas
12.11.2016

Kā runāt par dzimtes un seksualitātes uztveri literatūras un kultūras vēsturē?

Komentē
3

Rīgas Doma Kapitula zālē notikušajā lekciju ciklā "Domā un dalies"  dzejnieks un literatūrzinātnieks Kārlis Vēdiņš noturēja priekšlasījumu "Kā runāt par dzimtes un seksualitātes uztveri literatūras un kultūras vēsturē?"

"Ja atkāpjamies no vēlmes spriest par literatūru un citām mākslām šaurā, no sabiedriskajiem procesiem atrautā veidā, tad redzam, kā, laikmetiem mainoties, mainās arī sabiedrības normas un tām seko arī izmaiņas literatūrā un citās mākslās. Pētot latviešu literāro kultūru, atklājas, ka mūsu zemes ideju vēsturē savulaik ienākušas daudzas savam laikmetam aktuālas idejas, kuras plašāk vai šaurāk diskutētas arī Latvijā," par lekcijas tēmu stāsta Kārlis Vērdiņš.

Kārlis Vērdiņš

Kārlis Vērdiņš (1979) ir autors pieciem dzejas krājumiem – "Ledlauži" (2001), "Biezpiens ar krējumu" (2004), "Es" (2008), "Pieaugušie" (2015) un "Gatavā dzeja" (2020), kā arī dzejas krājumiem bērniem ...

autora profils...

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
3

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!