Karina Vasilevska-Das
pirms 5 gadiem
Ļoti precīzs ir norādījums par garīgo slimību vai citu ar garīgās veselības saistītu jautājumu  (cita starpā) noklusēšanu. Šī lieta man arī pēdējā gada laikā ir ļoti kritusi acīs (vai varbūt ausīs?). Interesanti, kā tas saistīts ar pirmajā bloga ierakstā pieminēto individuālās atbildības glorifikāciju? Esmu novērojusi, ka tā  izpaužas arī tādās ierastās praksēs kā t.s. "bomžu" zākāšanā (kuru "individuālajās" problēmām iespējams tomēr varētu atrast kādu kolektīvu sociālekonomisku notikumu, kā arī nereti arī garīgas veselības traucējumus). 

Janis Kalnins Krumins
pirms 5 gadiem
Nu inteliģenti, inteliģence un augstais intelekts plūst no katras rindas. Vēl neuzrakstīja, ko domā par muhamedāņu, vai kāviņustur dēvē, tas bija trūkums , vislielākais un nepiedaodamais trūkums šajā atklāsmē, jo TUR, kur viņa bija, tur nugan ir daudz...

Laura Vabiscevica
pirms 5 gadiem
Paldies tev par drosmi publiskot savus novērojumus un izjūtas kopš atgriešanās dzimtenē. Manuprāt ir ļoti vērtīgi lasīt dažādas perspektīvas - nevis tāpēc, lai vērtētu, kas ir labi, kas slikti un kurš ir vainīgs, bet tieši, lai saprastu, ka cilvēkiem ir dažādas pieredzes. Man ļoti patīk tavs asprātīgais stils un pārdomas, skaļi smējos
par valodas zariem priekšpēdējā rindkopā. Bravo, tā tik turēt!

Skarbulis Villijs
pirms 5 gadiem
Smuki uzrakstīts, patīkami lasīt, *subscribe*. Kas attiecas uz latviešu valodu - ļoti skaista. Gribas tikai piezīmēt, ka tavā prombūtnē vārds "reemigrācija" ir pārvērties par "remigrācija".

aeaeaeli
pirms 5 gadiem
paldies! pašlaik slinkums argumentēt, bet gribas tomēr pateikt, ka ļoti laba lasāmviela

Signe D
pirms 5 gadiem
"Es varētu, teiksim, publiski pabradāt pa jutīgām tēmām, tādējādi, cerams, mazinot sabiedrībā valdošas stigmas."

Šito mums visiem vajadzētu vairāk! Paldies.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!