Franzio La Pero
pirms 5 gadiem
Ir vērts paņemt šo grāmatu. Šodien biju grāmatnīcā, naivs būdams, domāju varbūt uzskriešu virsū kādam Borhesa pārpublicējamam, vai Malapartes kaputt (neesošajam) tulkojumam.

Paņēmu dažus Frančus un šo.

Pagaidām patīk, lai gan neesmu visu grāmatu izbakstījis cauri. Atgādina Anna Fomas tekstus (senos)* kaut kādā ziņā. Plūdums, izteiksme.

*Pēdējos, ko esmu lasījis varētu būt ap 2012 gadu.

Garkājtētiņš Pastarītis
pirms 5 gadiem
Ja parējās autora recenzijas nebūtu tik kvalitatīvas, tad pat nevarētu pamanīt, cik maz šajā konkrētajā ir argumentētas kritikas un cik daudz - vīzdegunības pret pašu dzejnieci.

Edvards Kuks
pirms 5 gadiem
Mēs laikam nelasījām to pašu recenziju. Ostups kontekstualizē Ratinīku latviešu dzejā un viņas nostājā pret saviem laikabiedriem. Man kā cilvēkam, kurš nav lasījis grāmatu, recenzija rada iespaidu par to, kāda ir šī dzeja un kāpēc, kādi ir tās tēli un kuram tas varētu patikt. Šķiet, ka Ostupu šāda dzeja neuzrunā, taču recenzija to pauž bez vīpsnas un nosodījuma. Ja gribi redzēt vīpsnu un nosodījumu, atver saiti uz diskusiju par jauno latviešu valodu un atrodi krājuma autores komentāru par jauno dzeju, sākot ar "Redzi, tu dabū..]". Es pat nesaku, ka tā nedrīkst vai nevajag, tikai, ka tas šajā recenzijā nenotiek.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!