Andis Kalviskis
pirms 1 gada
Un kur tad Skaisle palikusi? 

edgarsm
pirms 1 gada
Reinkarnējusies.

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Man nopietns brīdis,bet es to izdzīvoju kā Rainis,kurš par savu bērnību teicis - sasmēlies es esmu saules pietiks manim visam mūžam.

Guļu un pusbalsī dziedu tautasdziesmas. Telefonā pārbaudu vārdu pareizību.

Lūk, Stādīju Ieviņu ...un atceros. Mazajās klasēs mums bija dziedāšanas stundas. Klasei priekšā dziedāt Stādīju ieviņu izsaukta meitene ar eņģeļa balsi. Es - maza ,bet ambicioza ar kaķa balsi apveltīta censonīte klausos,bet jau nepacietīgi ceļu roku - es arī gribu dziedāt klases priekšā. Skolotāja pienāk pie manis,noglauda man galviņu un saka, tagad Skaislīt padziedāsim visi kopā un tad citu reizi Tu viena. Tā bija viena no retajām skolotājām,kura nekad nekad uz mani nerājās, nedusmojās,kaut gan droši vien viņai nebija viegli klausīties kā es spiedzu kā aiz astes vilkts kaķēns.
To tālo bērnības notikumu mīlestība pie manis nāk kā zvaigžņu gaisma - zvaigzne mirusi,kad pa īstam novērtēju tās gaismu. Šoziem tā skolotāja nomira. Ļoti ļoti gribu viņai aiznest baltus ziedus....

Visādi citādi .... ir tā kā Bībelē rakstīts - mīlestība pāri visam.
Kad es to pateicu jaunai dāmai,kurai ir autoimūna saslimšana,viņa apvainojās un sāka raudāt. Vai es gribot teikt,ka viņa pati izvēloties slimot.
Nē,es atbildēju,ka es teicu to,ko domāju - ka mīlestība ir vienīgā vērtība un vienīgais glābiņš . Arī tad ja ir autoimūna slimība vai psihiskas grūtības.

Jā, es jau labprāt par Raini reinkarnētos - tad man būtu sava Aspazija

Droš,ka tagad mūžībā skaita un skūpsta katru viņas matiņu,kamēr pati labsajūtā smaida un murrā

Dzintars A
pirms 1 gada
Dzīvē visas izvēles nes augļus! Tādas izvēles mēs veicam katru dienu.
Vienas rada: mieru, prieku, pacietību...
Otras stresu, satraukumu, raizes....
Auģļus nosaukt par slimību - nav prātīgi, jo stress... mūs brīdina - kaut kas nav tā...!
Dzīvē satiktos guru (psihologus / mācītājus), kuri sāk palīdzēt, es dalu divās grupās:
* Atkarību no sevis radošie, jeb "slaucēji".
* Otrie ir labie: viens no desmit, kuri iemāca, tam kurš ir pakritis, nevārīt problēmas ikdienā, kad guru nav klāt, un pašam spēt atrast pareizo ceļu dzīves krustcelēs - pareizas izvēles likvidē stresu...
Lietojot Dieva Vārdu, staigājot ar to - stress tiek uzvarēts, ja rodas ārējas problēmas, bet ikdienā, tāda dzīve, stresu nerada, bet nes mieru un prieku.
Aicinājums, Jums Citādie - nodemonstrējiet savu mieru un prieku neuzspiežot nevienam neko, tikai ar savu savstarpējo mīlu vien!
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!