love thanks ddff
pirms 4 gadiem
Kā atgūt savu mīlestību un atjaunot savas attiecības, es esmu Viviana Stefana kundze, mana mīlestība atstāja mani par citu sievieti pēc tam, kad mēs esam izveidojuši savas attiecības 7 gadus pirms dažiem mēnešiem, viņš mani uzrakstīja un teica, ka viņš nāca nevis turpināt attiecības, bet arī šajā dienā es viņu saucu, viņš neuzņēma manu zvanu, viņš mani bloķēja uz facebook, whatsapp visiem socail medijiem, un es mīlu viņu ar visu sirdi, es bija comfuse Es nezinu, ko darīt, pēc daudzām dienām, cerot, ka viņš mani piezvana viņš nekad neesmu izdarījis, līdz kādu dienu es uzzināju, ka viņš ir iepazīšanās ar citu meiteni, man bija sirds izputējis, es teicu savam draugam, ko mans mīļākais ar mani darīja, tāpēc viņa man teica sazināties ar Dr Sacre par palīdzību, ka viņš bija tas, kas cēla atpakaļ viņas mīļāko atpakaļ uz viņu un viņa teica, ka viņš tagad mīl viņas morethan jebkura lieta, tāpēc es sazinājās Dr Sacre par palīdzību un viņam pastāstīja visu, kas notiek, viņš man teica, neuztraucieties, ka viss būs labi, un pēc tam, kad es darīju, ko viņš lūdza mani darīt 24 stundu laikā, kad mans mīļais atgriezās pie manis un lūdza mani par piedošanu šodien esmu laimīgs atkal, un es esmu viens mēnesis grūtniecība viņam visiem, pateicoties Dr Sacre par viņa palīdzību, jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu sacretempleofpower@gmail.com vai whatsapp viņam +2347033155855

Tā ir mana liecība par Dr Sacre un labo, ko viņš darīja par mani

Vivian Stefan kundze

brigita silina
pirms 5 gadiem
Jauks raksts! Paldies! Jo īpaši par to kniksi, kas mani, sievieti jau pavisam senseniores vecumā darīja vai traku vēl pirms aptuveni 30 gadiem. Pieaugusi, noapaļojusies sieviete, bet, saņemot kādu godarakstu vai apbalvojumu, kniksē kā bērnībā viņai mācījusi māte vai skola. Mūžīgais, nedrošais, izpatikt gribošais bērns. Bet tagad jau aug jauna paaudze, un bērni sen sen vairs nekniksē. Tāpēc tas, manuprāt, jau ir aizmirsts. Cita lieta par vīriešu dzimtes lietošanu, runājot par profesijām. Tas zeļ un plaukst. iemesls, manuprāt, ir nevis tieksme būt vīrišķai, bet nepietiekami stabilas latviešu valodas zināšanas un svešu valodu tradīciju pārnese uz latviešu valodu. Jo ja jau šāda tieksme būtu kaut kādā veidā sakņota sievietes psiholoģijā, tad taču viņa, droši vien labprātāk teiktu: "Es spēju to pašu, ko vīrieši, lai gan esmu tikai sievišķis"! Vai netā?:))
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!