Clara Smith
pirms 10 mēnešiem
Contact Dr Ozigidon if you have been trying to conceive, I never thought I'd be writing this message but after 5 years of infertility and nearly lost my marriage due to not being able to have a child after suffering from PCOS and my TUBES ARE TIED, and severe endometriosis and scanning, I was told that IVF was the only option. This was something we could not afford and had almost given up hope of becoming a parent. A friend of mine recommended Dr Ozigidon to me and persuaded me to contact him, I finally contacted him and he made a spiritual breakthrough to get me pregnant with his powerful spell, within 2 weeks I was pregnant (naturally!!!) and my tube was untied as instructed by this powerful sorcerer. Now! I gave birth to healthy twins in February. I am writing this testimony for those women who are facing the same challenges or even more, depressed with no light at the end of the tunnel. Give Dr Ozigidon a try to help you solve your problem, and hopefully you'll have the same success that I have had. His email address ([email protected]) . Call or Whats-App him +2349054750112. I wish you all happiness in your marriages.

robert sarah
pirms 1 gada
Labas ziņas!!! Sveiki visiem. Mani sauc Arabella, un es ceru, ka visiem bija laba diena. Esmu par to ļoti apmierināts, tāpēc es vēlos, lai visi zinātu, ko pravietis ([email protected]) izdarīja manis un manas ģimenes labā. Man bija laimīga un klusa laulība ar diviem bērniem, kas vecāki par 5 gadiem. Mans vīrs bija pārāk burvīgs un gādīgs. Bet viss kļuva skābs, kad mans vīrs sāka to nolikt malā un atgriezties mājās vēlu vakarā. Es nekad nezināju, ka viņam ir romāns ar citu sievieti, viņš pārstāja pievērst uzmanību man un bērniem. Bija patiesi postoši un sirdi plosoši redzēt, kā mīlestība attālinās no mūsu ģimenes. Es sūdzējos savai draudzenei, kura iepazīstināja mani ar pravieša risinājumu, kas viņai palīdzēja, kaut kad es par to šaubījos, bet, tā kā biju izmisusi, sazinājos ar viņu, izstāstīju visu, teicu, ka viņš palīdzēs glābt manu laulību un atgriezīs manu vīru man 48 stundu laikā. Es to izdarīju un nodrošināju to, ko viņš lūdza, un viss!!!!!! Mans vīrs kādu nakti atnāca mājās raudādams, atvainodamies. Tas bija kā brīnums, it kā agrāk tas būtu burvīgs. Esmu tik laimīga, ka viņš palīdzēja glābt manu laulību, pateicoties pravieša risinājumam.

Necieš, kad ir risinājums. Jūs varat sazināties ar viņu, izmantojot: ([email protected])

.Viņš var arī palīdzēt ar sekojošo:


(1) JA VĒLATIES, LAI JŪSU BIJUŠĀ draudzene / DRAUGS ATGRIEZTIES PIE JUMS

(2) Ja vēlaties, lai jūsu laulātais ATGRIEZTIES

(3) JA VĒLATIES TIKT PAaugstināts AMATĀ

(4) Ja vēlaties, lai jūsu vīrietis vai sieviete mīlētu tikai jūs

(5) JA VĒLATIES BĒRNU (sterilu/sterilu)

(6) JA VĒLATIES BŪT BAGĀTS

(7) Ja vēlaties, lai vīrs/sieva būtu tavs uz visiem laikiem

(8) Laulības aizkavēšanās

(9) JA VĒLATIES UZVARĒT TIESAS LIETU

(10) Laulības saistības

(11) JA NESPĒJAT apaugļot SIEVIETI (sterilu)

(12) izārstēt visu veidu slimības

(13) pilnīga HIV/AIDS izārstēšana
Un vēl...

Sazinieties ar viņu tūlīt: ([email protected]).
vari viņam arī rakstīt ar šo whatsapp numuru..+2348073001706.

Guntis Kārkliņš
pirms 1 gada
Principiāli Latvijā nav pieļaujama nekāda krievu pozīcija vai opozīcija, visam krieviskajam jābūt ultrapretkrieviskam.

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Igauņi izraoda krievu žurnālistus, lietuvieši atsakās apkalpot krievu tūristus,bet mūsējie uzklāj galdus un dod tribīni putinistiem

Nu neiešu es uz vēlēšanām, nu neiešu. Par nodevējiem nebalsošu ! Kā ukraiņi,labāk mirt stāvus,nevis vergot!

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Mans viedoklis ir tāds,ka doždj ir kremļa hibrīdkara efektīgs ierocis. Ja kremlis, kā apgalvo mediji ir panācis sev vēlamu rezultātu brexit balsojumā un panācis Trampa nākšanu pie varas utt.,tad lūk kāpēc lai es nenoticētu,ka doždj ir izcils kremļa ierocis.

Staķa intervijas dienas visu sižetu laikā dzirdēju ātru kataridzes tēzi - putons ir agresors. Nekādu citu kremļa vai putina analīzi vai nosodījumu nesaklausīju.

Toties nevarēju atklausīties,cik impotenti ir mūsu partneri un mūsu cerības - ASV, NATO, ES.

Ja zanders un vēl vesels bars "labticīgu" Latvijas cilvēku uzskata,ka tas ir ok, 5ad es izskatu,ka kremlis savu ir sasniedzis. Cilvēki uzklausa un pieņem kritiku par mūsu draugu vājumu, nevis krievijas npzoedzīgumu.

Ja staķis divkopienu valstī uzskata,ka valda russofobija,ja viņaprāt, vainīgie par russofobiju ir nacionāļi,kas krievu šovinistiem tie paši fašisti vien ir,tad ,manuprāt, staķis dziļi un tāli iepūta kremļa stabulē un smirdīgi uzdirsa mūsu Satversmei un mūsu zemesun tautas patriotiem.
Pa vienām durvīm ASV aizsardzības ministrs,pa otrām - kremļa propagandas zvaigznes


Manuprāt, situācija ir bīstami līdzīga 1939.gadam. tad ulmanis tpat kā staķis mierināja tautu,ka tas ir mūsu labā. Latvijās labā ir ,ka te darbojas kremļa zvaigznes.

Toreiz 1939.g. pat tie,kas saprata ,kas notiek, nevarēja nepateizos lēmumus un valsts bojāeju apturēt.

Vai šodien vara Latvijā cilvēkiem spēj izskaidrot,kas īsti notiek?
Kāpēc vara pasludina krieviju par teroru atbalstošu valsti un vienlaicīgi veic darbības,kas veicina,sekmē kremļa ietekmes nostiprināšanos Latvijā.

Un atkal ir nevis trojas zirga,bet kaušanai lemta aitu bara sajūta.

Staķim rd nav korupcija un kremlis nav drauds.
Nu par zanderu ilūzoju ar nav

veronika zalite
pirms 1 gada
Ceru, ka domājāt šo Babicki
https://polymus.ru/ru/persons/13305-none/

veronika zalite
pirms 1 gada
Ir vismaz 2 iemesli, kāpēc Babitskis nav labs piemērs jaunajai emigrācijai https://www.svoboda.org/a/umer-byvshiy-zhurnalist-radio-svoboda-andrey-babitskiy/31781533.html

Elina F.
pirms 1 gada
Es domāju, ka ir domāts šis A.Babickis: https://www.facebook.com/ababitsky
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!