Oskars Toms
pirms 5 gadiem
Liekas, ka Ilzes dēļ varētu būt radusies MGTOW kustība.

Raitis Iljenkovs
pirms 5 gadiem
Ar avokado nevar "atsvērt kalorijas", jo 75% no tā uztvērtības sastāda tauki. Acīmredzot, "freelance writer" ir jāpiestrādā pie "fact checking". Un vispār "atsvērt kalorijas", ja ar to ir domāta kaloriju mazināšana, var tikai fiziskas aktivitātes un metaboliskie procesi. Uzēdot frī kartupeļiem avokado salātus, var dažādot uzņemtās uzturvielas, bet ne "atsvērt kalorijas", jo kalorijas neizbēgami nāks klāt.

Raitis Iljenkovs
pirms 5 gadiem
Ā, tas laikam bija domāts ironiski.

Ieva_Lākute
pirms 5 gadiem
Ļoti atvainojos - parasti uz komentāriem neatbildu, lai lasītāji var brīvi izpaust savu viedokli visā domu krāšņumā. Bet šajā gadījumā, Raiti, jāizdara izņēmums, jo šis komentārs bija absolūti fantastisks! :D Es domāju, ka te ir arī īsts potenciāls aizraujošam stāstam (vai vismaz ZPD) par frī kartupeļu un avokado mijiedarbību.

Ieva_Lākute
pirms 5 gadiem
Viss. Izliecieties, ka manis te nav un rakstiet atklāti :)

Raitis Iljenkovs
pirms 5 gadiem
Es atzīstu, ka sākumā paviršī izlasīju un neuztvēru asprātību, tāpēc atsaucu pārmetumu par faktu nepārbaudīšanu. Bet man tāpat nav īsti saprotams, kāpēc kartupeļi ir pasūtīti kā piedeva ("...pasūtījusi pie saviem avokado salātiem...") avokado salātiem, ja reiz salātu funkcija ir atsvērt ar frī uzņemtās kalorijas. Rakstītais liek domāt, ka avokado salāti ir pamatēdiens un frī tikai piedeva, bet tai pat laikā tiek norādīts, ka protagoniste vairāk vēlas tieši frī, jo avokado vajadzīgs vien, lai uzlabotu uztura rādītājus. Vai arī tas ir kaut kāds literary device, ar ko lasītājā izsaukt katarsi?

Ieva_Lākute
pirms 5 gadiem
Raiti, man liekas, ka tas ir kaut kas pašsaprotams tai daļai sieviešu, kas seko līdzi uzņemtajām kalorijām... bet principā jā, Tu pareizi uztvēri, ka stāsta protagoniste vairāk vēlas fri kartupeļus :)

Paula Jansone
pirms 5 gadiem
"Valentīndienas rituāls"? :))

sabneko
pirms 5 gadiem
Vai šim intriģējošam ievadam būs arī turpinājums nākamajā sērijā? :)

Lakrica Lakrica
pirms 5 gadiem
shis ir tas ko sauc par lētiem sievieshu romāniem
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!