Patiala legitimate
pirms 9 mēnešiem
Do you need a fast loan to solve your financial needs, we offer loan ranging from €3,000.00 to
€100,000,000.00 Max, we are reliable, efficient, fast and dynamic, with 100% guaranteed We also give Loans in (Euros, Pounds and Dollars).) The interest rate that applies to all loans is (2%) contact us on For immediate response to your application, Kindly reply to us at (Whats App) number:+919394133968 [email protected] Mr Jeffery.

ilmede
pirms 9 mēnešiem
Lasot šo, biju "uz viena viļņa" ar autoru. Un vēl negaidīta atsauce uz Kortāsaru - burvīgi.

Dzintars A
pirms 9 mēnešiem
Nu ko salīdzināsim Viņa atklāsmi ar progresīvo cilvēku!
Bībelē fiksētais:
Cilvēkam ir uzticēts valdīt par zemi un lopiem. Lēmumu pieņemšanā cilvēks ir informēts: par savu raksturu/dabu, Tumsu un Gaismu. Protams tikai sekojot Gaismai tas tiek pie: mīlestības, miera, prieka, pacietības, labrātības... - un pasakiet to, ja cilvēkam tas viss ir - vai viņš var būt nelaimīgs!?
Apsolījums ir visiem: ne visi iztur, bet iespēja ir dota katram. Pasaules kļūda ir skatīties uz negatīvo piemēru, jeb tiem kas neiztur un krīt.
Kurš grib būt leļļu teātra lelle, kuru kāds rausta un vada - ja reiz mums uzticēt valdīt - tad bez aukliņām!?
Gribat to vai nē uz ikkatru cilvēku runā: iegūtie ieradumi, Tumsa, Gaisma - pēdējo bez apstāšanās / klauvēšanas neviens nedzird, jo pirmie ir skaļāki.

Progresīvais cilvēks.
Cilvēka rīcību / iekāri nosaka gēni. Psihologi apgalvo to, ka bez to palīdzības cilvēks savu ceļu tā īsti atrast nevar. Lai tas būtu laimīgs - tam ir jāmaina apkārtējo uzskati. Tam ir viens - pareizais viedoklis, kad kristietim no trīs rīcības veidiem ir pareizs tiekai viens - tad kurš ir "plakanāks".
Šodien daudzi pasaulē cieš badu - kāpēc - Rietumu progress zināmā mērā ir balstīts uz iezemiešu resursiem, jo viens ASV pilsonis vidēji tērē līdz 80 pasaules iedzīvotāju resursus, latvietis - 7. "Progress" ir iemesls pasaules pārapdzīvotībai, jo tādu pārtikas apjomu, kāds ir: nodrošina zemkopības sasniegumi pielietojot :minerālmēslus, indes, herbicīdus... Un nu ir d..., jo pēkšņi Tomas Plešs saprata to, ka bioloģiskā lauksaimniecība ir cilvēkam atbilstošāka, bet aizmirsa paprasīt to - par cik samazināsies lauksaumnieku saražotā raža - citiem vārdiem - cik nomirs bada nāvē, ja zemnieks ko mainīs, kā arī ražas samazinājums astranomiski ietekmēs pārtikas cenu?
Utt.

Es esmu brīvlaistais nevis gēnu vergs! Visi ir brīvlaistie - tikai verdzība dažiem ir tīkamāka!

Dzintars A
pirms 9 mēnešiem
Ai, ai: aizmirsu pieminēt: "progresa" radītās klimeta izmaiņas!!!!

WhenWeAll FallAsleep
pirms 9 mēnešiem
Jaunkristieši varbūt ir ne mazāk apjukuši un fanātiski kā LGBTQanonieši, bet škiet ir mazāk atriebīgi, augstprātīgi un aizvainoti. 

Dita
pirms 9 mēnešiem
Kruts teksts, paldies. Aksels kļūst par manu favorīt-satorieti.

Alfa _
pirms 9 mēnešiem
Viss šis "satori" taču ir tikai kaut kāda kultūras deģenerācijas hronika. Apgaismību sagribējuši.. 
Gribējās stilīgi, rokenrolā un (pseido)intelektuālismā, bet sanāk tik vien kā palepoties savu aprobežotību, neizglītotību.. khm, stulbumu. Tas nekas, ka nav, ko īsti teikt, tāpat nopublicēs. 

Andrejs Upitis
pirms 9 mēnešiem
Jā, bet kristietību izsmiet ir augstais stils. Drīkst izsmiet visu ko gribas, izņemot praidus un bēgļus.

imis vovis
pirms 9 mēnešiem
Tas nav nekāds stils
Tā vienkārši ir jādara
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!