shalikqua Walker
pirms 2 mēnešiem
After so much loss in the binary industry, making investments and profits, I was unable to post withdrawal of my withheld funds , i invested with elite option broker whom I lost £186,000 to and I wasn't getting any reasonable reply about my money instead I was subjected to pay more fees before I can get my funds, I thought it was all gone then I came in contact with an article online about a recovery specialist called MR GARY HACK, who is qualified enough to get my funds back working with his recovery team, I followed all instructions he gave within a period of few days I was able to get back my funds straight to my wallet account, I highly recommend his service to anyone finding it hard to make withdrawal of his funds stuck in an unregulated broker platform and also those having issues with lost or stolen Bitcoins you can get in touch with him at gmail: wzardgarryspeedhack@gmail.com, WhatsApp ‪+1 928 534 9618,‬ it is always advisable to stay patient during his recovery operation. website:https://wzardgarryspeedhac.wixsite.com/my-site-1

Financial Service Offer
pirms 2 mēnešiem
Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via (financialserviceoffer876@gmail.com) whats-App +918929509036 Dr James Eric Finance Pvt Ltd Thanks

Patiala legitimate
pirms 1 gada
Do you need a fast loan to solve your financial needs, we offer loan ranging from €3,000.00 to
€100,000,000.00 Max, we are reliable, efficient, fast and dynamic, with 100% guaranteed We also give Loans in (Euros, Pounds and Dollars).) The interest rate that applies to all loans is (2%) contact us on For immediate response to your application, Kindly reply to us at (Whats App) number:+919394133968 patialalegitimate515@gmail.com Mr Jeffery.

ilmede
pirms 1 gada
Lasot šo, biju "uz viena viļņa" ar autoru. Un vēl negaidīta atsauce uz Kortāsaru - burvīgi.

Dzintars A
pirms 1 gada
Nu ko salīdzināsim Viņa atklāsmi ar progresīvo cilvēku!
Bībelē fiksētais:
Cilvēkam ir uzticēts valdīt par zemi un lopiem. Lēmumu pieņemšanā cilvēks ir informēts: par savu raksturu/dabu, Tumsu un Gaismu. Protams tikai sekojot Gaismai tas tiek pie: mīlestības, miera, prieka, pacietības, labrātības... - un pasakiet to, ja cilvēkam tas viss ir - vai viņš var būt nelaimīgs!?
Apsolījums ir visiem: ne visi iztur, bet iespēja ir dota katram. Pasaules kļūda ir skatīties uz negatīvo piemēru, jeb tiem kas neiztur un krīt.
Kurš grib būt leļļu teātra lelle, kuru kāds rausta un vada - ja reiz mums uzticēt valdīt - tad bez aukliņām!?
Gribat to vai nē uz ikkatru cilvēku runā: iegūtie ieradumi, Tumsa, Gaisma - pēdējo bez apstāšanās / klauvēšanas neviens nedzird, jo pirmie ir skaļāki.

Progresīvais cilvēks.
Cilvēka rīcību / iekāri nosaka gēni. Psihologi apgalvo to, ka bez to palīdzības cilvēks savu ceļu tā īsti atrast nevar. Lai tas būtu laimīgs - tam ir jāmaina apkārtējo uzskati. Tam ir viens - pareizais viedoklis, kad kristietim no trīs rīcības veidiem ir pareizs tiekai viens - tad kurš ir "plakanāks".
Šodien daudzi pasaulē cieš badu - kāpēc - Rietumu progress zināmā mērā ir balstīts uz iezemiešu resursiem, jo viens ASV pilsonis vidēji tērē līdz 80 pasaules iedzīvotāju resursus, latvietis - 7. "Progress" ir iemesls pasaules pārapdzīvotībai, jo tādu pārtikas apjomu, kāds ir: nodrošina zemkopības sasniegumi pielietojot :minerālmēslus, indes, herbicīdus... Un nu ir d..., jo pēkšņi Tomas Plešs saprata to, ka bioloģiskā lauksaimniecība ir cilvēkam atbilstošāka, bet aizmirsa paprasīt to - par cik samazināsies lauksaumnieku saražotā raža - citiem vārdiem - cik nomirs bada nāvē, ja zemnieks ko mainīs, kā arī ražas samazinājums astranomiski ietekmēs pārtikas cenu?
Utt.

Es esmu brīvlaistais nevis gēnu vergs! Visi ir brīvlaistie - tikai verdzība dažiem ir tīkamāka!

Dzintars A
pirms 1 gada
Ai, ai: aizmirsu pieminēt: "progresa" radītās klimeta izmaiņas!!!!

WhenWeAll FallAsleep
pirms 1 gada
Jaunkristieši varbūt ir ne mazāk apjukuši un fanātiski kā LGBTQanonieši, bet škiet ir mazāk atriebīgi, augstprātīgi un aizvainoti. 

Dita
pirms 1 gada
Kruts teksts, paldies. Aksels kļūst par manu favorīt-satorieti.

Alfa _
pirms 1 gada
Viss šis "satori" taču ir tikai kaut kāda kultūras deģenerācijas hronika. Apgaismību sagribējuši.. 
Gribējās stilīgi, rokenrolā un (pseido)intelektuālismā, bet sanāk tik vien kā palepoties savu aprobežotību, neizglītotību.. khm, stulbumu. Tas nekas, ka nav, ko īsti teikt, tāpat nopublicēs. 

Andrejs Upitis
pirms 1 gada
Jā, bet kristietību izsmiet ir augstais stils. Drīkst izsmiet visu ko gribas, izņemot praidus un bēgļus.

imis vovis
pirms 1 gada
Tas nav nekāds stils
Tā vienkārši ir jādara
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!