Sunflower W
pirms 3 gadiem
Jau kādu laiku man ir jautājums, vai man tā tikai šķiet, vai izrādes ir kļuvušas seklākas. Teātru sezonas beigās parasti rezumēju, kuras izrādes bija tiešām vērts redzēt, un ar katru gadu skaits sarūk. Izrādes aizvien vairāk līdzinās pagaidu konstrukcijām, kas jau sākotnēji nav iecerētas uz ilgu. Tāds fast food variants, par ko aizmirsti uzreiz pēc noskatīšānās, pat nosaukumi aiziet nebūtībā. Nekas cits neatliek kā skatīties iepriekšējo sezonu smagsvarus, kamēr vēl ir repertuārā...

Ģirts Ančevskis
pirms 3 gadiem
Tā nu sanāca, ka vienu aiz otras noskatījos "Purva bridēju ugunī" Liepājā un "Ezeriņu" Nacionālajā.
Kaut kā nepamet doma par pēdējā laikā arvien vairāk dominējošo "ārišķīgo teātri" ("Purva bridējs ugunī"), kurš noslogo ausis, acis, bet, ja tā var sacīt, neietrāpa sirdī'; kur ir pilns ar simboliem un katrs var atrast dajebko, bet nav paša galvenā - atkal, ja tā var sacīt, "uzrunas dvēselei".
Pietrūkst tādu ezeriņu - tikai aktieris, teksts, sižets, aktiermāksla, vienkāršība - un pēkšņi laicīgais saplūst ar Pārlaicīgo.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!