dzimmijs13
pirms 5 gadiem
Un mūsu latviešu populārā (precīzāk, kad literatūra kļuva vispārpieejama) grāmatniecība taču attīstījās deviņpadsmitajā, kas vismaz šeit bija salīdzinoši mierīgs gadsimts bez postošiem kariem. Mierīgā laikmetā seksualitāte tiek aizslēpta aiz tradīciju buķetes - tad to var atļauties. Satricinājumu laikmetā tradīcijas nobrūk - paliek kailais pamats. Un nedomāju, ka piemēram, septiņpadsmitajā būtu bijis savādāk kā divdesmitajā. Saglabājušies taču draudžu mācītāju vaimanas par zemnieku bezdievīgo izvirtību.
"Seksa revolūcija" ir "publikāciju revolūcija" - un pēdējais tehnoloģiju attīstība, nevis principu maiņa.
Jā, par filmas skatīšanos 31 gadā - tur iespējams, vēl viena interesanta nianse - agrāk taču saskarsmes pamatā bija rotaļa, vai kāda cita darbība, kur "publika" nebija pasīvi vērotāji, bet aktīvi dalībnieki. Tad cilvēki vēl nebija iemācīti pasīvi blenzt ekrānā, bez līdzdalības.
PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI
Pauls Bankovskis
0Ceturtajā maijā
Rīgā bija noticis mītiņš, un avīzē tika rakstīts, ka esot salasījusies "saujiņa ļaužu". Pie rakstiņa bija publicēta arī fotogrāfija, un mans klasesbiedrs, ar lodīšu pildspalvu apvelkot katra mītiņotāja galvu, bija saskaitījis – nofotografēti vien bija vairāki simti.

Redzējumi
02.07.2014
1
Karš, ballīte un kārtīga klope